Pontos idő: 2024. szeptember 19., csütörtök 17:29



Hozzászólás a témához  [ 235 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Következő
 üzenetek 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
"Nem tudtam , hogy ilyen csípős lehet egy pizza :)"

Jaja, pont te ne tudtad volna, Papó...

T. :-)


2011. augusztus 9., kedd 21:12
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
Kb. harmadjára fogok neki a levélírásnak, de valaki vagy valami mindig lelök a rendszerről.
Szóval: Gratulálok a babához, és ne írj olyanokat, hogy "Lány lett, nem gyerek.", mert a végén még rádpirít majd valami Soma Mamagésa, az ország p*n*ja (nagyon bocsánat), hogy frusztráltad a gyerekedet!
Nem baj, ha egy férfi sírni is tud, legalább látszik, hogy ő is emberből van. A férjem szeme sem maradt szárazon, főleg, hogy mindkét "diktátort" ő látta először. Sajnos, engem mindkét alkalommal nyiszáltak, mert az első túl kicsi volt, meg farvégű, a második meg túl nagy... Mennyivel könnyebben megy ez a halaknál. Gratula nektek, a hős feleségednek a harmadik gyönyörűséges utódért!

H.


2011. augusztus 9., kedd 20:43
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
KaZe írta:
Köszönöm kedveskéim a sok értéket, mit tőletek kaptam szülés témakörben, igyekszem kamatoztatni. :lol:
Tényadatok: Lány lett nem gyerek. 3600 grammal 52 centivel augusztus 3-án délután szépen megszületett Koczka Léna.
Ma Papó felhívott, hogy minden rendben van-e. Jelentem van néhány percem a gép előtt így mindenkit tájékoztathatok róla, hogy baba is, anyuka is jól vannak. Tegnap jöttek haza a kórházból, most apuka beszoktatása zajlik, mert elszoktam már az ilyen "kiscsepp"-től. Határozott érdekérvényesítőkéje van, mindezt diszkós zenegép suttogását megszégyenítő teljesítménnyel tudja kifejteni. (Na jó, ez kicsit felvágós volt, így csak részben igaz.)
Tény viszont, hogy apukája nagyon jól viselkedett a kórházban, egy cseppet sem sírt. Na jó, egy kicsit lehet elfutotta a könny a szemét, mert véletlenül belekapott, illetőleg elhaló hangon csak annyit tudott a csodálatos feleségének mondani, hogy "lyány", de nyilván ez is azért lehetett, mert éppen egy pizzát majszolt közben. Ja bocs, tudom már. Csípős volt a pizza, ez lehetett a gond.
Férfitársaimhoz szólván a szülőszobában ne feledjétek: csípőset szülés közben nem eszünk, sem hagymát nem pucolunk, mert megfolyósodhatik az ember szeme, a zorra meg mellevesesedik.
Mindenkinek köszönök mindent, de legfőképpen a feleségemnek a gyönyörű harmadik gyermekemet!

Ezer Gatula Nektek a Babához.
Legalább 1000* úgy szeresd a kicsit mint az akvádat.
Sok Boldogságot és Egészséget Kívánok Nektek!

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2011. augusztus 9., kedd 20:22
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Ez hiányzott Zoli ! :lol:
Nem tudtam , hogy ilyen csípős lehet egy pizza :)
Gondolom mexikói aki elkészítette.....

_________________
Kép


2011. augusztus 9., kedd 20:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Köszönöm kedveskéim a sok értéket, mit tőletek kaptam szülés témakörben, igyekszem kamatoztatni. :lol:
Tényadatok: Lány lett nem gyerek. 3600 grammal 52 centivel augusztus 3-án délután szépen megszületett Koczka Léna.
Ma Papó felhívott, hogy minden rendben van-e. Jelentem van néhány percem a gép előtt így mindenkit tájékoztathatok róla, hogy baba is, anyuka is jól vannak. Tegnap jöttek haza a kórházból, most apuka beszoktatása zajlik, mert elszoktam már az ilyen "kiscsepp"-től. Határozott érdekérvényesítőkéje van, mindezt diszkós zenegép suttogását megszégyenítő teljesítménnyel tudja kifejteni. (Na jó, ez kicsit felvágós volt, így csak részben igaz.)
Tény viszont, hogy apukája nagyon jól viselkedett a kórházban, egy cseppet sem sírt. Na jó, egy kicsit lehet elfutotta a könny a szemét, mert véletlenül belekapott, illetőleg elhaló hangon csak annyit tudott a csodálatos feleségének mondani, hogy "lyány", de nyilván ez is azért lehetett, mert éppen egy pizzát majszolt közben. Ja bocs, tudom már. Csípős volt a pizza, ez lehetett a gond.
Férfitársaimhoz szólván a szülőszobában ne feledjétek: csípőset szülés közben nem eszünk, sem hagymát nem pucolunk, mert megfolyósodhatik az ember szeme, a zorra meg mellevesesedik.
Mindenkinek köszönök mindent, de legfőképpen a feleségemnek a gyönyörű harmadik gyermekemet!

_________________
Kép


2011. augusztus 9., kedd 15:23
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
KaZe! Kicsit lemaradtam, gratulálok a csöpséghez!

_________________
Pé.Zoli


2011. augusztus 8., hétfő 18:46
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
papó írta:
Hathor írta:
papó írta:
"Remélem, anya is jól van, meg persze te is"
Már ha Zoli túlélte a mai napot :mrgreen:

Naná, próbálná csak nem túlélni!!! Mondjuk én nem "rúgtam be", amikor a gyermekeim világra jöttek, mert egészen mással voltam elfoglalva :lol: bár igaz, leokádtam mindenkit, aki a közelembe merészkedett: az első gyermekemnél csak szülés után, a másodiknál már szülés előtt is... :D

Timi !
Csúcs vagy 8-) :lol: :lol:



Szerintem te vagy csúcs 8-) , és ezzel bizonyára a fiúk is egyetértenek. :D


2011. augusztus 5., péntek 16:54
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
papó írta:
Cici helyett cicát olvastam :? 8-)
Aztán csodálkoztam , hogy mi ezzel a probléma.
A prűdségről meg teljesen más ugrott be.. nem a cica. :oops: :lol:



Khmm... Lehet, hogy szemüveget kellene cserélni? ;)
Persze az is meglehet, hogy Te meg cicamániás vagy. Ismered Freudot... 8-) :lol:

:D :D :D


2011. augusztus 5., péntek 5:20
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Cici helyett cicát olvastam :? 8-)
Aztán csodálkoztam , hogy mi ezzel a probléma.
A prűdségről meg teljesen más ugrott be.. nem a cica. :oops: :lol:

_________________
Kép


2011. augusztus 4., csütörtök 22:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Hathor írta:
Hatéves fiam viszont (még mindig) cicimániás... :oops:


Elárulom, ez még csak rosszabb lesz...most még a te cicid kell neki, de hamar eljön az idő, amikor majd mindenkié kellene, akié csak fogható a környéken :lol: :lol: :lol:


2011. augusztus 4., csütörtök 22:03
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 235 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron