Pontos idő: 2024. szeptember 16., hétfő 20:57



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
 [Eladó] Nano akvárium szett 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
A szett elkelt! :)


Küldve iPhone-ról, Tapatalk használatával.

_________________
Kép


2013. szeptember 4., szerda 15:53
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Annyival még kiegészíteném a hirdetést, hogy a talaj és a táp nélkül oda adom 10 000-ért, ha így érdekel valakit esetleg! :!:

_________________
Kép


2013. augusztus 29., csütörtök 18:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Nagyon korrekt ár :hogyis?:


Nem csalás, nem ámítás! :) A szűrőt ingyen kaptam egy ismerőstől, ezért az árával nem számoltam. De még ezt leszámítva is jó áron adom szerintem, aminek egyetlen oka, hogy perpillanat nem nagyon tudom a cuccot hová tenni.
Jah és ami lemaradt, hogy átvehető Budapesten, vagy esetleg Gyálon.

_________________
Kép


2013. augusztus 20., kedd 17:43
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Nagyon korrekt ár :hogyis?:
Molroth írta:
Eladó a kedvenc kis nano akim helyhiány miatt:

Akvárium:
- 23x20x25 (11,5L) átlátszó ragasztással, a frontüvege az éleknél hajlítva, így ott nem zavaró a ragasztás. Van hozzá alátét, illetve tető tartó pántok és egy kissé már elnyűtt plexi tető is.
- Haqos Stellars 13 csíptetős lámpa 13W.os energiatakarékos, akvarisztikai izzóval, fekete színben, 8 hónapja üzemel.
- Haqos Flex 200 (200 liter/óra) akasztós szűrő védőszivaccsal. (Mivel én is úgy kaptam, nem kérek érte pénzt, aki viszi az egész szettet, megkapja grátiszba, vagy ha elkelt minden, akkor ingyen elvihető lesz.)
- Aquatic Nature Shrimp Soil - ~2L 1,5 éves, de egyben van, nem porolódik/morzsolódik.
+
- Tropica Substrate növénytáptalaj - ~0,5L teljesen új, bontott csomagolásból maradt, pont az akihoz elegengő mennyiség.
- Eheim Jager 25W fűtőtest a téli hidegre
- Red Moor dekorációs fa, kb 30cm-es
- Tropica Premium növénytáp 125ml bontatlan

A szettben megvan minden, ami egy garnélás nanohoz csak kellhet, nálam tökéletesen üzemel, nagyon szeretem, de lakás átalakítás miatt csak egy akváriumot tarthatok meg, ami inkább a nagyobb lesz.
Garnélázás iránt érdeklődőnek tökéletes, csak növényt és garnélát, na meg vizet kell tenni bele és már mehet is.

A szett ára egyben 12 000 Ft

Ha érdekel, PÜ-ben keress! ;)

Képek:
Kép

Kép

Kép

_________________
Kép


2013. augusztus 20., kedd 16:15
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Eladó a kedvenc kis nano akim helyhiány miatt:

Akvárium:
- 23x20x25 (11,5L) átlátszó ragasztással, a frontüvege az éleknél hajlítva, így ott nem zavaró a ragasztás. Van hozzá alátét, illetve tető tartó pántok és egy kissé már elnyűtt plexi tető is.
- Haqos Stellars 13 csíptetős lámpa 13W.os energiatakarékos, akvarisztikai izzóval, fekete színben, 8 hónapja üzemel.
- Haqos Flex 200 (200 liter/óra) akasztós szűrő védőszivaccsal. (Mivel én is úgy kaptam, nem kérek érte pénzt, aki viszi az egész szettet, megkapja grátiszba, vagy ha elkelt minden, akkor ingyen elvihető lesz.)
- Aquatic Nature Shrimp Soil - ~2L 1,5 éves, de egyben van, nem porolódik/morzsolódik.
+
- Tropica Substrate növénytáptalaj - ~0,5L teljesen új, bontott csomagolásból maradt, pont az akihoz elegengő mennyiség.
- Eheim Jager 25W fűtőtest a téli hidegre
- Red Moor dekorációs fa, kb 30cm-es
- Tropica Premium növénytáp 125ml bontatlan

A szettben megvan minden, ami egy garnélás nanohoz csak kellhet, nálam tökéletesen üzemel, nagyon szeretem, de lakás átalakítás miatt csak egy akváriumot tarthatok meg, ami inkább a nagyobb lesz.
Garnélázás iránt érdeklődőnek tökéletes, csak növényt és garnélát, na meg vizet kell tenni bele és már mehet is.

A szett ára egyben 12 000 Ft

Ha érdekel, PÜ-ben keress! ;)

Képek:
Kép

Kép

Kép

_________________
Kép


2013. augusztus 20., kedd 15:48
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron