Pontos idő: 2024. szeptember 29., vasárnap 0:18



Hozzászólás a témához  [ 90 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 RainForest... 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. július 5., kedd 16:02
Hozzászólások: 241
Sok sikert Béci. Látom a képben a lényeget. Ha azt szeretnéd elérni ami a képen látszik, akkor kötözz a fára egy jó adag Eleocharis acicularist és öntsd nyakon egy lavór carboval. A színhatás tökéletes lesz, már ami a szalmát illeti. :lol:
Félretéve a poént, nagyon kíváncsi leszek, hogy ennyi elmélet elsajátítása után mi fog sikerülni. ;) Illetve, hogy az új gépeddel mennyire tudod űberelni a korábbi fényképeidet.

_________________
Kép
http://levinen.blogspot.hu/


2011. november 30., szerda 18:07
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
csabi1987 írta:
Ez tényleg jól fog kinézni! Ha jól gondolom leakarod "folyatni" a mohát a fáról?


Ott a pont... :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2011. november 30., szerda 9:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 15:47
Hozzászólások: 116
Ez tényleg jól fog kinézni! Ha jól gondolom leakarod "folyatni" a mohát a fáról?


2011. november 29., kedd 22:19
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
HUGO írta:
Milyen talaj lesz benne Béci???


Agyagos!!! :hogyis?: :hogyis?: :hogyis?:
Úgy gondoltam, hogy itt az idő egy "agyagost" is összehozni...:) :D Nem tudom, hogy fog sikerülni, de elkövetek mindent...:)
Sajnos egy két dolog nem úgy jött össze a mohákkal mint azt gondoltam, de majd ment közben alakítok rajta...

bevi írta:
Gergő írta:
Szia!
Kíváncsian várom majd a teljes képet. Még nem voltam egyszer sem a Hortobágyi Safari Parkban. Kíváncsi vagyok. Van egy olyan érzésem, meg fog jönni a kedvem,hogy elmenjek majd oda is ha meglátom majd az akváriumod. :) Sok sikert hozzá! :) ;)


Ez a mozzanat tetszett és tudtam, hogy meg kéne valósítani!!


Még tényleg nem akarom lelőni a poént, így csak ezekkel a képekkel és csekély infóval szolgálok...

Az első néhány összkép, olyan 4-6 hét múlva... :shock: :shock: :shock:

Az biztos, hogy olyat szerettem volna összehozni amit nem sűrűn láttam. Vagy legalábbis nem a megszokott sémát követi.

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2011. november 29., kedd 22:13
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
Gergő írta:
Szia!
Kíváncsian várom majd a teljes képet. Még nem voltam egyszer sem a Hortobágyi Safari Parkban. Kíváncsi vagyok. Van egy olyan érzésem, meg fog jönni a kedvem,hogy elmenjek majd oda is ha meglátom majd az akváriumod. :) Sok sikert hozzá! :) ;)


Ez a mozzanat tetszett és tudtam, hogy meg kéne valósítani!!


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2011. november 29., kedd 22:05
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 4., csütörtök 20:51
Hozzászólások: 170
Tartózkodási hely: Tiszafüred
Hajrááá! De aztán minden mozzanatról számolj be légyszi!


2011. november 29., kedd 21:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
Milyen talaj lesz benne Béci???

_________________
Pé.Zoli


2011. november 29., kedd 21:31
Profil

Csatlakozott: 2011. május 7., szombat 10:59
Hozzászólások: 50
Szia!
Kíváncsian várom majd a teljes képet. Még nem voltam egyszer sem a Hortobágyi Safari Parkban. Kíváncsi vagyok. Van egy olyan érzésem, meg fog jönni a kedvem,hogy elmenjek majd oda is ha meglátom majd az akváriumod. :) Sok sikert hozzá! :) ;)


2011. november 29., kedd 21:10
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
Sajnos mostanában nem voltam valami aktív az online térségben :cry: :cry:
Fotókat sem készítettem mostanában. Ebben nagy szerepet játszik az is, hogy el szeretném adni a mostani gépemet és megvenni álmaim fényképezőjét, amivel már komoly HD videót is tudok készíteni...:))))

Végre eljött a nagy nap! :rontgenez:
Már nem bírtam és elkezdtem összeállítani az én kis akváriumomat... :D :D
Még teljes képet nem készítek róla míg minden növény kerül bele...


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2011. november 29., kedd 20:36
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
Én is késztetést éreztem arra, hogy csatlakozzam ehhez a remek társasághoz. :pápá: :pápá:
Még csak kezdeti fázisban van minden. Úgy 2 hete ázik a gyökér.
Nem vagyok türelmetlen típus, de a /k...a a...t/ hogy még nem süllyedt el a gyökér... :lol: :lol: :lol: :lol:
Az aksi paramétereiről még csak annyit, hogy 70W HQI, külsőszűrő, CO2,bla-bla-bla.... :lol: :lol: :lol:
A hardscape 2-3 hétig készült. A fákon több átalakítást eszközöltem. Volt amiről levágtam és volt amihez hozzá toldottam...
Az egész akvárium ötlete az Hortobágyi Safari Park látogatása során született. Láttam egy apró részletet ami belém hasított!!!
Aznap éjszaka órákat ültem az internet előtt és nézegettem esőerdőről fényképeket. :shock: :shock:
Semmiképpen sem szerettem volna olyan akváriumot amiből több tucat van. A természet egy pici részletét szeretném megvalósítani.


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2011. november 3., csütörtök 10:49
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 90 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron