Pontos idő: 2024. július 6., szombat 23:18



Hozzászólás a témához  [ 278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Következő
 Myk Csigatanyája 2.0 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Mohát meg akartam igazitani a fákon,nyírás-ritkítás stb.Olyan nehéz volt a moha, hogy lefordult a fáról ,szétesett és mindent beborított.Kiszedegettem a mohát éjszaka,gány az egész.Szombaton restart! :lol:

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2012. március 29., csütörtök 5:57
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
:?: :?:

_________________
Sólyom Gábor


2012. március 28., szerda 21:56
Profil

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:00
Hozzászólások: 187
:?: :?: :?: :?: :?:


2012. március 28., szerda 21:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. március 5., hétfő 17:04
Hozzászólások: 1555
Tartózkodási hely: Gyál
:?: :?: :?: Mi történt :?:

_________________
KépKépKép


2012. március 28., szerda 21:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
GAME OVER
:evil:

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2012. március 28., szerda 21:17
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
atis70 írta:
myk74 írta:
Megy a dilemma!
Jelenleg a rövid oldalon van az esőztetőm,akár hogyan is állítom,alatta kicsit pang a víz,illetve itt ragad-áll meg a mulm is.Kérdezem én, ha csinálok a hátfal teljes hosszára egy esőztetőt akkor az mennyire működhet úgy ,hogy csak egy oldalon van szívó ág?Mennyire lenne ez hatékony a szűrés szempontjából?Tudom két szívó ág lenne a jó,de nem akarom megosztani.Köszi a segítséget előre is!!! :smaci:


Én megcsináltam a teljes hátfalra és az egyik rövidfalra az esőztetőt de nekem nem jött be ,mert kristálytiszta vized soha nincs és csúnya volt ,h a front falra rákavarta nem odavaló cuccost így kiiktattam. De próba cseresznye. Kicsit későn de válaszolok :lol: :lol:

Köszi! ;)
Most még az oldalfalon van az esőztető,de felfúrtam nagyobbra a lyukakat (3,2mm-es fúróval),mintha kicsit javult volna a helyzet áramlás terén.Kísérletezgetek tovább!

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2012. március 27., kedd 16:29
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 27., kedd 14:29
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Berettyóujfalu
myk74 írta:
Megy a dilemma!
Jelenleg a rövid oldalon van az esőztetőm,akár hogyan is állítom,alatta kicsit pang a víz,illetve itt ragad-áll meg a mulm is.Kérdezem én, ha csinálok a hátfal teljes hosszára egy esőztetőt akkor az mennyire működhet úgy ,hogy csak egy oldalon van szívó ág?Mennyire lenne ez hatékony a szűrés szempontjából?Tudom két szívó ág lenne a jó,de nem akarom megosztani.Köszi a segítséget előre is!!! :smaci:


Én megcsináltam a teljes hátfalra és az egyik rövidfalra az esőztetőt de nekem nem jött be ,mert kristálytiszta vized soha nincs és csúnya volt ,h a front falra rákavarta nem odavaló cuccost így kiiktattam. De próba cseresznye. Kicsit későn de válaszolok :lol: :lol:

_________________
Nincsenek csodák, csak emberek.

Üdv: F.Atis


2012. március 27., kedd 16:15
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
bevi írta:
Elfelejtettem!!!
Király kis Csigatanyád van!!!!

Köszi mester!
Hmmm weeping!Most szedtem le azt a nagy csomót középen a kőrőlKép és elajándékoztam!De kötöttem fel újat és a fa közepén nevelem!Pont van 3 db kis lapos palakövem!Eddig ez eszembe sem jutott!Pogostemonra gondoltam még,de ezek után nem tudom mi marad meg nálam. :ezkesz:
Viszont sok dzsuvát összeszed a moha és porszívózni meg nem olyan egyszerű,de szeretem.Nevelek még pár szál karácsony mohát is.Tetszik az ötlet ,este moha ritkítás és kötözés lesz!Köszi srácok,a kezdő lökést! :smaci:
Vagy lehet nem is kőre kötöm, hanem maradt ilyen hálómKép a mohafal készítéséből ,négy sarkára 4 kerámiagyűrű és már lent is marad!Ó csak érjek haza! :mrgreen:

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2012. március 27., kedd 14:50
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
Elfelejtettem!!!
Király kis Csigatanyád van!!!!

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2012. március 27., kedd 13:12
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
Szerintem is pofás lehetne egy kőre kötözött moha csomó... :D :D :D
Nekem a favoritom a Spiky /bocsi Tamás :P :P / A Spiky nagyon szép struktúrájával lehet nyerőbb. A Weeping alacsonyabb... :geek: :geek:
Ha a cél az, hogy alacsonyabb legyen, akkor a weeping jobb mint a Spiky.... :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2012. március 27., kedd 13:11
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron