Pontos idő: 2024. szeptember 29., vasárnap 22:34



Hozzászólás a témához  [ 295 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 30  Következő
 Madagaszkár 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Icepeak írta:
Félreértés ne essen nem reklámnak szánom csak egy véleménynek!


Ugyebár az akváriumban (talaj , szűrő, víz) vannak bacik akik tisztítják és lebontják a káros anyagokat és a növények számára elfogyaszthatót készítenek belőle. Ezt ugyebár mindenki tudja. Ez kialakul természetes úton is illetve ezt lehet segíteni különféle élő alvó állapotban lévő bacikoncentrátummal.

Én eddig a sera által gyártott Nitrivicet használtam és még fogom is mivel szvsz nagyon jó szolgál új akva indításnál mert mondhatni megoldható a nagy mennyiségű ammónia eltávolítása vízcsere nélkül. Használom ezen kívül a heti vízcseréknél is. Tök jó szeretem ajánlom!
Sikerült beszereznem egy terméket a neve BioDigest. Kis 1ml üveg ampulla. Sok sok bacival van ellátva benne a folyadék. Nagy csodát nem vártam tőle , de mégis kaptam. A reggeli órákban (7körül) kapott egy ampullányit az akva , veszteni max 1 heinekem árát fogom ha nem válik be hát legyen. Délben kapcsol a világítás és láss csodát kegyetlen tiszta a víz. Eddig se volt gondom a víz színével , de most kifejezetten tiszta volt. Algám nincs már egy ideje szóval erről így nem tudok nyilatkozni , de arról ,hogy még tisztább a vízem arról igen.

Kép
Untitled by MolMat1013, on Flickr

ui.: Nem szokásom dicsérni egy terméket ha nem jó! Mindig a legjobbat adom az akváriumnak , de ez látható is. Ami a legfontosabb ,hogy nem akarok ebből veszekedést köszönöm!

Nézd Máté !
Csodák csak a mesében vannak.
Ez a termék már nagyon -nagyon régen piacon van és nem újdonság.
Sokkal jobb és összetettebb terméket találsz -ha kérdeztél volna - de nem kérdezted.

_________________
Kép


2013. július 22., hétfő 21:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Félreértés ne essen nem reklámnak szánom csak egy véleménynek!


Ugyebár az akváriumban (talaj , szűrő, víz) vannak bacik akik tisztítják és lebontják a káros anyagokat és a növények számára elfogyaszthatót készítenek belőle. Ezt ugyebár mindenki tudja. Ez kialakul természetes úton is illetve ezt lehet segíteni különféle élő alvó állapotban lévő bacikoncentrátummal.

Én eddig a sera által gyártott Nitrivicet használtam és még fogom is mivel szvsz nagyon jó szolgál új akva indításnál mert mondhatni megoldható a nagy mennyiségű ammónia eltávolítása vízcsere nélkül. Használom ezen kívül a heti vízcseréknél is. Tök jó szeretem ajánlom!
Sikerült beszereznem egy terméket a neve BioDigest. Kis 1ml üveg ampulla. Sok sok bacival van ellátva benne a folyadék. Nagy csodát nem vártam tőle , de mégis kaptam. A reggeli órákban (7körül) kapott egy ampullányit az akva , veszteni max 1 heinekem árát fogom ha nem válik be hát legyen. Délben kapcsol a világítás és láss csodát kegyetlen tiszta a víz. Eddig se volt gondom a víz színével , de most kifejezetten tiszta volt. Algám nincs már egy ideje szóval erről így nem tudok nyilatkozni , de arról ,hogy még tisztább a vízem arról igen.

Kép
Untitled by MolMat1013, on Flickr

ui.: Nem szokásom dicsérni egy terméket ha nem jó! Mindig a legjobbat adom az akváriumnak , de ez látható is. Ami a legfontosabb ,hogy nem akarok ebből veszekedést köszönöm!

_________________
Kép Kép


2013. július 22., hétfő 21:15
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
A rajzon olyan kecsesek a levelek.
A valóságban is szépek , de azért nagyon más mint a rajz.
Megmondom őszintén csak nagy akváriumban tudom elképzelni .
Kíváncsi leszek hogyan fog mutatni Máté akváriumában.

_________________
Kép


2013. július 22., hétfő 18:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
szerintem nem az elégsok aromaticát felneveltem de ez hamarabb vált szint,meg mintha sűrűbb lenne a levele szerintem de teljesen ugyanúgy nézki az biztos 8-)


2013. július 22., hétfő 17:45
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. április 28., szombat 16:25
Hozzászólások: 2075
Tartózkodási hely: Debrecen
Ez nem Aromatica véletlen?Vagy én tudom rosszul?

_________________
Kép Kép Kép


2013. július 21., vasárnap 19:28
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
igen az enyimis ilyen de azért még szép :D


2013. július 21., vasárnap 19:25
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
papó írta:
A képen nem látok lilát.



Pedig lila a levél fonákja :) Az a baj ,hogy a képeken csak a levelek tetejét látjuk , na de itt a bizonyíték :)
Csatolmány:
IMG_0549.JPG



stevbig írta:
Gratulálok Máté, ez nagyon szép!!


Köszi :)

Molnár Béla írta:
nagyon szép ez a limnophila grat :D


:pápá: ;)


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Kép Kép


2013. július 21., vasárnap 18:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
nagyon szép ez a limnophila grat :D


2013. július 21., vasárnap 17:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 11., vasárnap 5:47
Hozzászólások: 884
Tartózkodási hely: Debrecen
Gratulálok Máté, ez nagyon szép!!


2013. július 21., vasárnap 16:20
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Icepeak írta:
papó írta:
Nagyon jól néz ki és a Limnophila is illik a a többi növényhez a háttérben.
Már csak azt nem tudom , mi köze is van a növénynek a rajzhoz.. :shock:
http://www.tropica.com/dk/planter/plant ... x?pid=047C
Kép


Szerintem elég sok:) Csak érjen fel a víz felszínéig a növény és bírjam ki ,hogy ne vágjam meg legalább 1 hétig:)
A levelek alja most is lila csak a teteje zöld :)

A képen nem látok lilát.

_________________
Kép


2013. július 21., vasárnap 16:12
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 295 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Heise IT-Markt [Crawler] valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron