Pontos idő: 2024. szeptember 29., vasárnap 22:30



Hozzászólás a témához  [ 295 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő
 Madagaszkár 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
papó írta:
Icepeak írta:
Na akkor egy kicsit változott a terv.

Az új növények
Bal sarok Myriophyllum matogrossense, mellette Ludwigia inclinata var. verticillata Cuba majd szünet és egy újabb adag Ludwigia inclinata var. verticillata Cuba. Ugyebár ebbe a szünetbe valami magasabbra növő fű félét szeretnék:) Dipilias diandra , Polyondó és előtte meg pogo erectus. Valószínűleg a stem növények sora ezzel be is zárult. Következő a parvula közé becsempészni valamit ,hogy egy kicsit természetesebben hasson az összkép majd!:)

Voltál bent ?
Sajnos el kellett jönnöm.



Voltam bent , de csak 4után értem be. Sok volt a meló és alig bírtam megszabadulni.... Gabibá nagyon jó ez a kis pagoda köves akva. A képek a negyedét se mutatják meg milyen is valójában. Minél hamarabb el kéne indítani!!!

Sajnos nem találtam bent gabibát , mondták a többiek ,hogy elment , de Robival megoldottuk a problémát!:) Dánke!!!:)) Képeket majd tolok fel , csak még a növények fele se látszik ki!

_________________
Kép Kép


2013. március 20., szerda 18:32
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Icepeak írta:
Na akkor egy kicsit változott a terv.

Az új növények
Bal sarok Myriophyllum matogrossense, mellette Ludwigia inclinata var. verticillata Cuba majd szünet és egy újabb adag Ludwigia inclinata var. verticillata Cuba. Ugyebár ebbe a szünetbe valami magasabbra növő fű félét szeretnék:) Dipilias diandra , Polyondó és előtte meg pogo erectus. Valószínűleg a stem növények sora ezzel be is zárult. Következő a parvula közé becsempészni valamit ,hogy egy kicsit természetesebben hasson az összkép majd!:)

Voltál bent ?
Sajnos el kellett jönnöm.

_________________
Kép


2013. március 20., szerda 18:15
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Na akkor egy kicsit változott a terv.

Az új növények
Bal sarok Myriophyllum matogrossense, mellette Ludwigia inclinata var. verticillata Cuba majd szünet és egy újabb adag Ludwigia inclinata var. verticillata Cuba. Ugyebár ebbe a szünetbe valami magasabbra növő fű félét szeretnék:) Dipilias diandra , Polyondó és előtte meg pogo erectus. Valószínűleg a stem növények sora ezzel be is zárult. Következő a parvula közé becsempészni valamit ,hogy egy kicsit természetesebben hasson az összkép majd!:)

_________________
Kép Kép


2013. március 20., szerda 18:05
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Nagyon jó lesz.
Rotala green helyett Didiprist ajánlok a kopaszodás miatt.

_________________
Kép


2013. március 19., kedd 19:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Tudom még nincs itt az ideje , de már próbálom finomítgatni az összképet. Egy dolog amit észrevettem az az , hogy a növények "passzolnak egymáshoz. Van köztük átmenet. Najó ebből kivétel a polyondó , de szvsz máshova fog kerülni , de azis lehet , h ki fog belőle kerülni. Megvan a háttér is végre. Jobb oldal Myriophyllum matogrossense előtte pogo erectus , bal oldal pedig rotala sp green 1-2 szál Rotala rotundifoliaval megspékelve!:)


Kép

_________________
Kép Kép


2013. március 19., kedd 19:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. április 28., szombat 16:25
Hozzászólások: 2075
Tartózkodási hely: Debrecen
Icepeak írta:
Gabibá: nem lesz nagy!!!:)


Hzshalas: nem lesz belőle semmilyen gond. Sose mostam még le. 1hét alatt eltűnik, feloldódik a vízben.


Vaszabi: a bal oldali kő az előző setupból van. Ott 3napig volt súlyozva utánna ott maradt és nem akart feljönni. Átrakás után máshogy lett lerakva és nem akart lentmaradni. Ezért a kő. A jobb oldali fa a véletlen sorsa. Úgy voltam azzal a kis "csonk" ,hogy max tűzre jó , de adtam neki egy esélyt és 5-ösre vizsgázott. Nem gondoltam volna sose ,hogy bele fog kerülni ezért nem volt áztatás. Nekem nem sárgította még semmilyen fa se a vizem:S Bár ennek csak örülök:)




És már rendkívüli módon taknyol a vízfelszínem. Kiborít!!!! :evil: :evil:

Tudod kinek a fáját dobd tűzre teeee :ostor: :ostor: :D :D

_________________
Kép Kép Kép


2013. március 18., hétfő 19:56
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Gabibá: nem lesz nagy!!!:)


Hzshalas: nem lesz belőle semmilyen gond. Sose mostam még le. 1hét alatt eltűnik, feloldódik a vízben.


Vaszabi: a bal oldali kő az előző setupból van. Ott 3napig volt súlyozva utánna ott maradt és nem akart feljönni. Átrakás után máshogy lett lerakva és nem akart lentmaradni. Ezért a kő. A jobb oldali fa a véletlen sorsa. Úgy voltam azzal a kis "csonk" ,hogy max tűzre jó , de adtam neki egy esélyt és 5-ösre vizsgázott. Nem gondoltam volna sose ,hogy bele fog kerülni ezért nem volt áztatás. Nekem nem sárgította még semmilyen fa se a vizem:S Bár ennek csak örülök:)




És már rendkívüli módon taknyol a vízfelszínem. Kiborít!!!! :evil: :evil:

_________________
Kép Kép


2013. március 18., hétfő 19:01
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
Mexx2 írta:
vaszabi írta:
A fákat miért nem előre áztatod be, akkor elkerülnéd azt hogy elmozduljanak, nem kellene kövekkel lesúlyozni illetve az esetleges vízsárgulás is elkerülhető lenne. Az én fáim hónapokat áztak mielőtt bekerültek az aksiba és azóta is a helyükön vannak.



Nálam a tuskó több mint félévet.
De a red moor fáknak elég szerintem 1 hónap is.

vagy lehet hogy igymarad :o


2013. március 18., hétfő 18:41
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
vaszabi írta:
A fákat miért nem előre áztatod be, akkor elkerülnéd azt hogy elmozduljanak, nem kellene kövekkel lesúlyozni illetve az esetleges vízsárgulás is elkerülhető lenne. Az én fáim hónapokat áztak mielőtt bekerültek az aksiba és azóta is a helyükön vannak.



Nálam a tuskó több mint félévet.
De a red moor fáknak elég szerintem 1 hónap is.

_________________
K.Tamás


2013. március 18., hétfő 18:33
Profil

Csatlakozott: 2012. június 17., vasárnap 10:40
Hozzászólások: 200
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
A fákat miért nem előre áztatod be, akkor elkerülnéd azt hogy elmozduljanak, nem kellene kövekkel lesúlyozni illetve az esetleges vízsárgulás is elkerülhető lenne. Az én fáim hónapokat áztak mielőtt bekerültek az aksiba és azóta is a helyükön vannak.


2013. március 18., hétfő 12:44
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 295 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Heise IT-Markt [Crawler] valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron