Pontos idő: 2024. június 24., hétfő 14:03



Hozzászólás a témához  [ 132 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő
 Last rock in the Black Valley 
Szerző Üzenet
Barkács Szaki
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 23., péntek 12:41
Hozzászólások: 590
Tartózkodási hely: Hatvan
DeKol írta:
Kép


Most egy kicsit tanácstalan vagyok, eddig azt hittem hogy ő a Sakura hímem, de pár napja elkezdett kisárgulni a háta, vagyis a bőre alatt.Ott ahol a nőstényeknek a nyereg szokott lenni.Ugye jól gondolom hogy ő akkor egy lány?

Igen, Ő egy leányzó ;) .


2012. április 19., csütörtök 1:27
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
bevi írta:
Gabi ettől az én térdem is megremegett... :D :D
Tényleg szép látvány... Még ha egyszerű /és közben macerás/ is tartani ezt a Riccia-t, de akkor is szép a bubi mező... :lol: :lol:
Régóta nem fórumoztam és, csak most néztem meg a versenyre indított képet... Szerintem simán lehetett volna jobb képet is lőni az akváriumról... sajna a fehéregyensúly totál mellé lett lőve...:(
Olyan mintha tényleg algás lenne... Nem baj mindenből tanulni lehet és kell is!!! :roll: :roll: :roll:



Bárcsak tudnák még jobb képeket csinálni, és akkor még jobban "remegne" a térded.Akvárium nem csak ezen része szokott bubizni hanem teljes mező, sőt még a HM is.Próbálgatok róla Full shotot csinálni de még nem jött össze úgy hogy teljesen látszódjon.Amit beszéltünk hétfőn a fényképezővel kapcsolatba, segítettél vele most már valamennyivel jobb képeket tudok csinálni.Hát a versenyre indított kép...Úgy tudtam hogy vasárnapig lehet nevezni, így megpróbáltam sietni.Közbe kiderült hogy 18. ig lehet nevezni /ami ma van/ Elsőnek úgy volt hogy csak egy estére kapom meg a fényképező gépet.De megkaptam több napra így elsiettem a nevezést.Na mind1, úgyis csak a vélemények miatt indultam a versenyen és szeretnék nem az utolsó negyedbe végezni.

_________________
Sólyom Gábor


2012. április 18., szerda 18:03
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Kép


Most egy kicsit tanácstalan vagyok, eddig azt hittem hogy ő a Sakura hímem, de pár napja elkezdett kisárgulni a háta, vagyis a bőre alatt.Ott ahol a nőstényeknek a nyereg szokott lenni.Ugye jól gondolom hogy ő akkor egy lány?

_________________
Sólyom Gábor


2012. április 18., szerda 17:56
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
DeKol írta:
Minden este ilyen látványba van részem:
Kép

Gabi ettől az én térdem is megremegett... :D :D
Tényleg szép látvány... Még ha egyszerű /és közben macerás/ is tartani ezt a Riccia-t, de akkor is szép a bubi mező... :lol: :lol:
Régóta nem fórumoztam és, csak most néztem meg a versenyre indított képet... Szerintem simán lehetett volna jobb képet is lőni az akváriumról... sajna a fehéregyensúly totál mellé lett lőve...:(
Olyan mintha tényleg algás lenne... Nem baj mindenből tanulni lehet és kell is!!! :roll: :roll: :roll:

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2012. április 17., kedd 22:34
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
N-emy írta:
Az ilyen képek láttán kísértést érzek ,hogy használjam újra a "drága ricciát" :mrgreen: , aztán egy kis idő múlva csak észhez térek :ezkesz: .


Szia N-emy!

Üdv a blogomba.Nekem ez az első ricciás próbálkozásom, mondjuk még nyírni nem kellet, ott kifog derülni minden :D

_________________
Sólyom Gábor


2012. április 17., kedd 20:43
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
papó írta:
N-emy írta:
Az ilyen képek láttán kísértést érzek ,hogy használjam újra a "drága ricciát" :mrgreen: , aztán egy kis idő múlva csak észhez térek :ezkesz: .

Tök egyetértek Veled.
Csábító a kép de egy nagyobb akváriumba más növényekkel soha többet.
Lehet egy kicsit érdemes lenne csinálni ? :D



Papó a kis UG-s akvárium vagy a táp tesztes akváriumból simán lehetne csinálni egy kis ricciást, és az csalogató lenne bármilyen vevőnek mivel egyszerűen tartható növény

_________________
Sólyom Gábor


2012. április 17., kedd 20:42
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
N-emy írta:
Az ilyen képek láttán kísértést érzek ,hogy használjam újra a "drága ricciát" :mrgreen: , aztán egy kis idő múlva csak észhez térek :ezkesz: .

Tök egyetértek Veled.
Csábító a kép de egy nagyobb akváriumba más növényekkel soha többet.
Lehet egy kicsit érdemes lenne csinálni ? :D

_________________
Kép


2012. április 17., kedd 20:20
Profil
Barkács Szaki
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 23., péntek 12:41
Hozzászólások: 590
Tartózkodási hely: Hatvan
Az ilyen képek láttán kísértést érzek ,hogy használjam újra a "drága ricciát" :mrgreen: , aztán egy kis idő múlva csak észhez térek :ezkesz: .


2012. április 17., kedd 20:12
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
DeKol írta:
Minden este ilyen látványba van részem:
Kép

Szuper :buksi: :D

_________________
Kép


2012. április 16., hétfő 22:16
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Egyszerű de nagyszerű! :!:

_________________
K.Tamás


2012. április 16., hétfő 22:00
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 132 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron