Pontos idő: 2024. szeptember 21., szombat 6:47



Hozzászólás a témához  [ 268 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Következő
 怪獣 - Japán szörny 54 literben 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Több "izgalom " van az akváriumodban , mint sok 2-300 literesben :)

Izgalom? :)

_________________
Kép


2016. november 11., péntek 11:27
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Több "izgalom " van az akváriumodban , mint sok 2-300 literesben :)

_________________
Kép


2016. november 11., péntek 8:55
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. március 5., hétfő 17:04
Hozzászólások: 1555
Tartózkodási hely: Gyál
Szuper,külön grat az emers részhez nagyon tetszik.

_________________
KépKépKép


2016. november 11., péntek 5:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Egy kis képes beszámoló:
Kép
Kép
A potamogeton gayi nem nagyon talál magára, a rotala indica viszont:
Kép
Ez pedig a kis emers szkció:
Kép
Kép

Sikerült alaposan lebetegednem, ezért a hétvégén nem volt vízcsere... A hétvégére remélem összejön, mert ráfér az akvára. A dekorhomok már szép zöld néhol, pár ecset pamacs jött elő, de szerencsére ennyi. Az üvegen alig van zöld pont, mióta egy kis foszfáttal egészítem ki a tápozást Már csak az anubiasokról kellene valahogy leimádkozni.

Köszi, hogy benéztél! :pápá:

_________________
Kép


2016. november 10., csütörtök 21:59
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Tegnap megelégeltem, hogy már alig jutott fény az akvárium alső részére, annyira túlnőtte magát a moha, ézért megkopasztottam a szörnyeteget. :D Lejött róla kb fél-háromnegyed kiló moha. Nem gondoltam, hogy enniy lesz, de egy jól megpúpozott tejfölös vödörnyi lejött az ágakról.
A hátsó traktus kapott egy tropica táptabit, ezen kívül egy buce került fel az egyik hátsó ágra, egy anubias petite sarj a sziklák közé, és microsorum gyerkőcök mentek még pár két helyen a moha helyére. Most ismét elég jól be tudja világítani az akvát a quad.
Az emers riccia szigetem továbbra is él és virul, de lustaságomból kifolyólag nem kapott azóta sem bővítést, pedig nagyon jó "talaj" lenne, ezt a benne megkapaszkodó, valahonnan érkezett parvula terjedése is jelzi. Nagyon szép kis növény így a riccia, igazán kis friss és ropogós növényke benyomását kelti. Ami külön érdekse, hogy jól látható kis gyökere van a darabkáknak, majd csinálok róla fotót, ha megérkezik a telefonomhoz rendelt felcsíptethető macro lencse.

pit975 írta:
Most nézem hogy hónap akvás is voltál nagy gratula sporikám! A videó is nagyon profi, nem semmik a vitorlások? szabály szerűen forgassák a szemüket :)

Köszi szépen"szomszéd" :D A video még kicsit kezdetleges.. amellett, hogy teljesen kézből készült, még az üveget sem takarítottam le előtte - se kívűl, se belül. :P Ja, és azt sem térképeztem fel, hogy merre kell a kamerával mozognom, hogy ne legyen túl nagy homály a felvétel a közeli dolgok miatt, és hogy olyan helyre se menjek vele, mait előtte a kezemmel összepárásítottam. :P Még van mit csiszolni rajta. :D
Visz9ont a vitorlásokat továbbra is imádom. Már előre sajnálom, hogy lassan el kell ajándékoznom őket, és hogy nem fér el egy nagy méretű akva a lakásban (a költségvetésben meg pláne... :P), ahol tarthatnám őket.

_________________
Kép


2016. november 2., szerda 8:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. március 5., hétfő 17:04
Hozzászólások: 1555
Tartózkodási hely: Gyál
Most nézem hogy hónap akvás is voltál nagy gratula sporikám! A videó is nagyon profi, nem semmik a vitorlások? szabály szerűen forgassák a szemüket :)

_________________
KépKépKép


2016. október 31., hétfő 19:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Csináltam ma egy kis videót, fogadjátok szeretettel:


Vasmacso írta:
Grat Laci

Tapatalkkal küldve az én LG-K100 eszközömről


Köszi Laci! :)

_________________
Kép


2016. október 31., hétfő 19:21
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Molroth írta:
Ma levelet hozott a posta, megérkezett a hónap akvája nyeremény! :) Bődületesen rossz és embert próbáló hetem volt, úgyhogy nagyon hálás vagyok érte, a lehető legjobbkor érkezett, hogy feldobja a napom/hetem! :)
Itt is megköszönöm az összes szavazatot, és papóéknak a lehetőséget! :)

Kösz a részvételt Laci .
Megérdemelten nyerted.

_________________
Kép


2016. október 28., péntek 22:09
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. november 27., csütörtök 16:43
Hozzászólások: 428
Grat Laci

Tapatalkkal küldve az én LG-K100 eszközömről


2016. október 28., péntek 21:59
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Ma levelet hozott a posta, megérkezett a hónap akvája nyeremény! :) Bődületesen rossz és embert próbáló hetem volt, úgyhogy nagyon hálás vagyok érte, a lehető legjobbkor érkezett, hogy feldobja a napom/hetem! :)
Itt is megköszönöm az összes szavazatot, és papóéknak a lehetőséget! :)

_________________
Kép


2016. október 28., péntek 21:43
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 268 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron