Pontos idő: 2024. szeptember 21., szombat 4:18



Hozzászólás a témához  [ 268 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Következő
 怪獣 - Japán szörny 54 literben 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Ismét eltelt egy hét, szóval hoztam megint képeket. Ma megérkezett az óccó olloclip 3 lencsével. Majd ha lesz időm, kipróbálom, hogy mit tud esetleg még segíteni, hogy szebb fotók szülessenek... :D
És akkor a vasárnapi képek:

~3/4-es vízcserét csináltam, így lett egy kis mini paludárium feeling :)
Kép

Fentről így néz ki a salátás tál:
Kép

Kicsit elhúzódott a dolog, úgyhogy kellett spricnizni is:
Kép

És ismét feltöltve:
Kép

Az anubiasokon küzdök a zöld ponttal rendesen... most kaptak 20%-os carbos ecsetelést, meglátjuk mi lesz. Az indicát visszavágtam, dúsítottam, és mintha a gayi is kezdene magára találni. Kezd már idősödni az akva, egyre több figyelmet, szeretetet és törődést igényel, de nagyon örülnék neki, ha az év végi versenyekre sikerülne még elcsípni egy szép formát. Az esélytelenek nyugalmával indulok persze, nincsenek komoly elvárásaim, de gyakorlásnak, tapasztalatszerzésnek kiváló. Hátha jövőre sikerül valami olyat összedobnom, amihez már érdemes megkérni valakit, hogy csináljon egy rendes fotót. :) De ehez még se üveg, se talaj, se hardscape (illetve csak nagyon kevés fa)...

Köszi, hogy benéztél! ;)

_________________
Kép


2016. november 22., kedd 21:11
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Picsogásom... :lol: ez jó...
Sikerült megtörnőd...nagyon jó képek.


2016. november 16., szerda 14:01
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. november 27., csütörtök 16:43
Hozzászólások: 428
Molroth írta:
Hogy a picsogásomat megtörjem, ismét itt van pár kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Köszi, hogy benéztél! :pápá:

Nagyon szépek

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről


2016. november 16., szerda 12:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Hogy a picsogásomat megtörjem, ismét itt van pár kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Köszi, hogy benéztél! :pápá:

_________________
Kép


2016. november 16., szerda 11:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Vasmacso írta:
Ha már az ember szeretetből készít valamit gondozza azzal már csak nyerhetsz és nyersz is .
A nemzetközi versenyeken nagyon nehéz bármit is elerni szerintem . Az első tíz helyhez komoly tudás növény ismeret rátermettségét és alázat szükséges .
És ezen túl a mázli faktor hogy a zsűrinek ott abban a pillanatban mennyire tetszik a látvány .
De azért itt is gratulálok hisz már elindultàl és ez is pozitív dolog hajrá . Ne vegye kedved semmi verseny .

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről



Köszi! :)

_________________
Kép


2016. november 16., szerda 11:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. november 27., csütörtök 16:43
Hozzászólások: 428
Ha már az ember szeretetből készít valamit gondozza azzal már csak nyerhetsz és nyersz is .
A nemzetközi versenyeken nagyon nehéz bármit is elerni szerintem . Az első tíz helyhez komoly tudás növény ismeret rátermettségét és alázat szükséges .
És ezen túl a mázli faktor hogy a zsűrinek ott abban a pillanatban mennyire tetszik a látvány .
De azért itt is gratulálok hisz már elindultàl és ez is pozitív dolog hajrá . Ne vegye kedved semmi verseny .

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről


2016. november 14., hétfő 10:27
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Tegnap megvolt egy kiadós karbantartás. Minimális zöld pont volt az üvegen, azt lekapartam, és leszívtam a mulm nagy részét, majd a leengedett vizet egy félbe vágott GA tápos flakonból eszkábált tölcsérbe rakott perlonon átszűrtem és ment vissza, majd a dekorhomokot is átgereblyéztem a dekorhomok tisztító kézi-készülékemmel, illetve az emers riccia párnát megtépáztam, ültettem bele egy stau és egy rotala tövet. Kíváncsi vagyok, mire jutnak majd. :)
A szűrő is kapott egy új perlont, elég durván nézett ki a régi. Lassan érik egy szűrőtakatrítás is, de azzal már megvárom az év végi szabit. :) Kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e év végére egy új "versenyfotót" készíteni, ami ismét egy kicsit más lesz - most ezen dolgozok.

Lezajlott az idei AGA verseny is. Ahogy arra számítottam, sehányadik lettem. :P Se komment, se semmi. Most így visszagondolva tényleg nem vágom, miért neveztem. Már várom a hétvégi EAPLC eredményhirdetést, gondolom ott is kiszelektálták az akvámat, szóval hasonló lesz a helyzet, max kapok egy hasraütésszerű számot. Kicsit kiábrándultam ezekből a nemzetközi versenyekből. Örültem, hogy végre van egy olyan akváriumot, amit vállalhatónak tartok, sőt, büszke is vagyok rá. De most úgy érzem, hogy ezek a versenyek nem nekem valók. Bosszantóak ezek az előzsűrizések, a helyezés hiánya, szóval lehet, hogy jövőre max a hazai versenyek jönnek majd szóba - ha sikerül egy szép akváriumot készíteni. Csalódott vagyok, de nem azért, mert nem sikerült seho sem jó helyezést elérni. Na mindegy, az akva szépen pötyög tovább és szeretem. :)

_________________
Kép


2016. november 14., hétfő 9:16
Profil

Csatlakozott: 2014. november 25., kedd 22:53
Hozzászólások: 813
Igazán nagyon szép! Gratulálok hozzá! :)

_________________
Kép Kép Kép


2016. november 11., péntek 18:42
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Molroth írta:
papó írta:
Több "izgalom " van az akváriumodban , mint sok 2-300 literesben :)

Izgalom? :)

Izgalom = részletek , felfedezni való stb ..

Jaaaa, értem! :) Köszönöm szépen! :)

_________________
Kép


2016. november 11., péntek 13:52
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Molroth írta:
papó írta:
Több "izgalom " van az akváriumodban , mint sok 2-300 literesben :)

Izgalom? :)

Izgalom = részletek , felfedezni való stb ..

_________________
Kép


2016. november 11., péntek 11:50
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 268 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron