Pontos idő: 2024. szeptember 21., szombat 18:16



Hozzászólás a témához  [ 282 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  Következő
 Inception 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 11:00
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Bátaszék
premierpark írta:

ez egy csoda ;) gartulálok :geek:

Köszi


2013. december 8., vasárnap 23:34
Profil

Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 429
Evereka írta:
Sziasztok!
Mai vízcsere utáni állapot ,nem tudom de én úgy vettem észre hogy nincs annyi pont vagy poralga a fronton amióta RO vízzel cseréltem.Lehet ettől kevesebb alga??És a világítás függesztésén is mókoltam egy kicsit.Szebb ha nem a szélén lógatom ,hanem beljebb:):
Kép
Kép
Kép


ez egy csoda ;) gartulálok :geek:


2013. december 8., vasárnap 23:24
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 11:00
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Bátaszék
Sziasztok!
Mai vízcsere utáni állapot ,nem tudom de én úgy vettem észre hogy nincs annyi pont vagy poralga a fronton amióta RO vízzel cseréltem.Lehet ettől kevesebb alga??És a világítás függesztésén is mókoltam egy kicsit.Szebb ha nem a szélén lógatom ,hanem beljebb:):
Kép
Kép
Kép


2013. december 8., vasárnap 22:41
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
A természet csodákra képes ha nem babrálják .
Képzeld el mi lehet a mohában ...

_________________
Kép


2013. november 18., hétfő 9:08
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 11:00
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Bátaszék
Srácok ,ugy gondoltam ezt a sztorit megosztom veletek.Szóval hol volt hol nem volt egy nem tudom hány literes- barátomtól kölcsönkapott- akvárium ,amit azért kaptam kölcsön ,hogy abban vészeljék át a köztes időt a garnik és más maradék növények,amíg nem kerülhetnek bele az Inceptionba.Eltelt a 3 hét benépesült az Inception ,és a kis akvát kitettem a mosókonyhánkba le a földre a bejárat közelébe.Se szűrő ,se világítás nem lett beüzemelve ,mondván kitakarítom és visszaviszem barátomnak.Ez már cirka 15 hete volt.Mentségemre legyen ,nem volt sürgős visszavinni az aksit,igy nem is foglalkoztam vele.Sőt ,rohadtul elfelejtkeztem róla,pedig minden nap elmentem mellette:(.Elvileg akkor nem volt benne garni.Aztán ma ,gondoltam rápillantok ,ki kellene dzsuvázni,aztán jött a meglepi.Jó pár RC nézett velem farkasszemet.Csigadömping van rendesen,és ami a meglepőbb.Dobtam bele jávai darabokat is amik a régi felállásból maradt.Azt kell mondjam szebb a jávai mint ha a nagy aksiba lenne co2 mellett. Nyugati fény éri a kis akváriumot délutánonként ,valami hihetetlenül jól néz ki a növény ilyen igénytelen körülmények közepette is.Már azt hittem beposhadt a víz,erre garnisereg van benne és eszméletlen szép jávai.Úgy nyúlik a fény felé ....áááá.De lefotóztam ,próbáltam értelmes képeket csinálni róla ,de sok a csigusz ,meg hát csúnya az üveg is ,ja és vagy 7 cm víz elpárolgott már a szintből.De jöjjenek a képek:
Kép
Kép
Kép
Kép


2013. november 18., hétfő 0:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 11:00
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Bátaszék
Thanx Papó :pápá:


2013. november 13., szerda 21:16
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Evereka írta:
papó írta:
Evereka írta:
Köszi,jó érzés tőled ilyent olvasni ,viszont ezzel a vashiánnyal sajna nem tudom még mi tévő legyek.És az is érdekes hogy nem nyúlik felfele ,hanem csak mintha a föld felé húzna.

Sera florenette A tabletta fog segíteni.

Nagyon érdekes ez számomra.Előfordulhat hogy kiapad az aquabasis plus -ból ennyi idő alatt a tápanyag?

Nem apad ki , de nem egyformán tudják felvenni a növények a tápanyagot.
Amelyik kínlódik - mint most a Stau,- annak segíteni kell egy könnyebben emészthető tápanyaggal

_________________
Kép


2013. november 13., szerda 21:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 11:00
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Bátaszék
papó írta:
Evereka írta:
papó írta:
Gratulálok az akváriumodhoz.
A Stau vas hiánya esetén lukad elsődlegesen

Köszi,jó érzés tőled ilyent olvasni ,viszont ezzel a vashiánnyal sajna nem tudom még mi tévő legyek.És az is érdekes hogy nem nyúlik felfele ,hanem csak mintha a föld felé húzna.

Sera florenette A tabletta fog segíteni.

Nagyon érdekes ez számomra.Előfordulhat hogy kiapad az aquabasis plus -ból ennyi idő alatt a tápanyag?


2013. november 13., szerda 21:00
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Evereka írta:
papó írta:
Gratulálok az akváriumodhoz.
A Stau vas hiánya esetén lukad elsődlegesen

Köszi,jó érzés tőled ilyent olvasni ,viszont ezzel a vashiánnyal sajna nem tudom még mi tévő legyek.És az is érdekes hogy nem nyúlik felfele ,hanem csak mintha a föld felé húzna.

Sera florenette A tabletta fog segíteni.

_________________
Kép


2013. november 13., szerda 20:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 11:00
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Bátaszék
papó írta:
Gratulálok az akváriumodhoz.
A Stau vas hiánya esetén lukad elsődlegesen

Köszi,jó érzés tőled ilyent olvasni ,viszont ezzel a vashiánnyal sajna nem tudom még mi tévő legyek.És az is érdekes hogy nem nyúlik felfele ,hanem csak mintha a föld felé húzna.


2013. november 13., szerda 20:47
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 282 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron