Pontos idő: 2024. október 1., kedd 23:41



Hozzászólás a témához  [ 104 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Következő
 Ilcsi és Robi 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2012. június 17., vasárnap 10:40
Hozzászólások: 200
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
SlyChocolate írta:
Már majd nem Holland az akvátok.
Sokkal jobban tetszik mint az előző.
Gyögyörüek a vitorlások, olyan ritkán látni őket növényes akvákban.

Az előtérben látható vörös nöények nevét megtudhatnám?


Nagyon szép nekem is tetszik! Ha jól látom az előtérben a vörös növény az alternanthera reineckii 'mini' nekem is az egyik kedvencem a Tropical Fish-ben szokott lenni az enyém is onnan van.


2013. január 5., szombat 9:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Már majd nem Holland az akvátok.
Sokkal jobban tetszik mint az előző.
Gyögyörüek a vitorlások, olyan ritkán látni őket növényes akvákban.

Az előtérben látható vörös nöények nevét megtudhatnám?

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2013. január 5., szombat 8:17
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
nagyonszép az akid gratula :pápá:


2013. január 5., szombat 6:36
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Ez egy igazi halas akvárium.
Nagyon szép

_________________
K.Tamás


2013. január 4., péntek 21:10
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Na , csak sikerült elővarázsolni a képeket. :D
Robi ez csuda klassz !
Nem is tudom , hogy mikor jössz a boltba , akkor miért is nincs nagyobb arcod ? :lol: :lol:

_________________
Kép


2013. január 4., péntek 21:06
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 13:49
Hozzászólások: 47
Sziasztok!

Nnna Papó...! :) Itt vannak a képek amikkel nyúzol, hogy hiányolod. Igaz, hogy ezeket már nem telefonnal készítettem, de rosszabbak mint azzal.... Nem halogathatom tovább a fotó leckéket Bécivel. Lassan egy hónap telt el mióta a két hatalmas cápaharcsa kigyomlálta a teknőt. Úgy néz ki kezd helyre rázódni. Sajnos szinte teljesen le kellett vágni a növényeket a terror miatt, de legalább meg ejtettem egy kisebb átrendezést is. Igaz nem a mostani a legjobb formája, de igyekszem vele. Azt nézem így a fotókon nem is látszik az a 30 white ornatus és 30 rézlazac amit hoztam bele. Olyan ez az aki mint amit a régi szakácskönyvbeli receptek írtak : "tégy bele amennyit felvesz" :D
Egyébként nem adom fel azt a cápaharcsa projektet.... Valamit ki fogok találni, hogy tarthassak.
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


Kép

Kép

Kép


2013. január 4., péntek 20:52
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 13:49
Hozzászólások: 47
Tamás írta:
Nagyon tetszik.
A most zajló akvakertész versenybe benevezett akváriumok között az összesben nincs ennyi hal :D
Hány darab vitorlást nevelgetsz ?



Szia!
14 vitorlásom van. ebből 5 párba állt. Egyébként ez nyűg is velük valamilyen szinten, mert minden héten ikrázik valamelyik pár és természetesen vízcsere előtt 1 órával kezdik el vagy éppen közben. :)
Most viszont molly szaporulat van. Felneveltem egy komplett fialást és nincs szívem megválni tőlük annyira aranyosak és szépek. Nem mind fekete hanem van köztük jópár tarka is és arany foltos.
Szóval tele van az akvárium rendesen.Igazából a halak miatt kezdtem az akvarizálást és csak közben tetszettek meg a növények. Aztán most az van hogy próbálok egyensúlyt tartani köztük. Nekem nem egyszerű. Számomra egy halaktól nyüzsgő medencétől nincs szebb ami csodás növényekkel és búvóhelyekkel van díszítve.
Na ezt szeretném megvalósítani ebben a 420 literben.
Most hogy lakás váltás előtt állunk gyúrok egy háromszor ekkora medencére.


2012. július 13., péntek 21:47
Profil

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:09
Hozzászólások: 219
Nagyon tetszik.
A most zajló akvakertész versenybe benevezett akváriumok között az összesben nincs ennyi hal :D
Hány darab vitorlást nevelgetsz ?


2012. július 13., péntek 18:50
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 13:49
Hozzászólások: 47
Sziasztok!

Na ennyire nem megy nekem mostanában semmi hogy képes vagyok miniatűrbe feltenni a képet.... :ezkesz:
Remélem ez már egy értékelhetőbb verzió lesz...elnézést mindenkitől aki meg szerette volna nézni. :pápá:
Szóval ez a mostani állás. Csak nőne már gyorsabban és abba az irányba a gaz amerre szeretném.
[url][url=http://kephost.hu/share-C1CE_50003B6B.html]Kép[/url][/url]


2012. július 13., péntek 16:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Ilcsi N' Robi írta:
Sziasztok!

Jelenleg a nagy akvárium amit átépítettem így néz ki. Lassan de biztosan nőnek a növények. Igaz a meleg is megviseli őket na meg nekem sincs most sem időm sem pedig hangulatom hozzá. Valahogy leeresztettem a témát illetően. Ám ma voltam Papónál és ez mindig feldob. Kaptam egy kis feltöltés és amint hazaértem vízcsere, vágás, piszkálás a teknőkben.
Szóval Papó ha ezt olvasod köszi, mert szükségem volt rá. Tényleg jó mindig bemenni még csak úgy a semmiért is. Lopni egy kis jókedvet, hangulatot. :pápá:
Kép

Engem egy ilyen akvárium mindíg feltöltene ;) .A halaid is fantasztikusak,csak irigykedni tudok ;)

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2012. július 13., péntek 12:59
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 104 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: