Pontos idő: 2024. szeptember 19., csütörtök 18:03



Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 Ghost From The Barrow 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
És akkor ,hogy miről is van szó ? :)

Kép
CRS by MolMat1013, on Flickr

_________________
Kép Kép


2014. március 25., kedd 18:03
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
SlyChocolate írta:
SlyChocolate írta:
Icepeak írta:

Kapott helyette a nagyból fissidenst amit pillanatragaccsal fel is tettem a fára na de persze ebből is kell még , csak elfogyott a ragasztó... :fck: :fck: :fck:

Milyen ragasztót az, amit használtál?

Akkor újra megkérdem...hát ha...milyen ragasztó volt?


pillanat ragacs! 70ft-os , mást nem tudok róla mondani

_________________
Kép Kép


2014. március 25., kedd 18:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
SlyChocolate írta:
Icepeak írta:

Kapott helyette a nagyból fissidenst amit pillanatragaccsal fel is tettem a fára na de persze ebből is kell még , csak elfogyott a ragasztó... :fck: :fck: :fck:

Milyen ragasztót az, amit használtál?

Akkor újra megkérdem...hát ha...milyen ragasztó volt?

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2014. március 24., hétfő 20:37
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
A jószágok beszoktatva :)
Elnézve őket nagyon jól érzik magukat , körbejárták már az akváriumot , folyamatosan matatnak. Rápróbáltam a kajára és láss csodát még étvágyuk is van. :D


papó írta:
Tanusíthatom , hogy nagyon jó vétel volt a crs :hogyis?:
Ezért engem lehet a holnapi nap folyamán megvernek :shock: :bogsz: :D


Az biztos ,hogy nagyon szépek! Ha a szemem nem csal akkor CRS S+ "Tiger tooth" :) Köszönöm még1szer! Ha lesz még várom az e-mailt :D

_________________
Kép Kép


2014. március 24., hétfő 19:41
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Icepeak írta:
Egy kicsit leeresztette az akvárium a vizet , de megoldva :)

Sikerült beszerezni 10db gyönyörű crs garnit :D :D :D hipp hipp hurrá , kihagyhatatlanok voltak olyan szép a színezetük, na meg nem lehet vele várni mert valaki (mint én :D ) lecsap rá!
Most megy a beszoktatás. Már lassan másfél órája. És még legalább 2x ennyi van hátra :)

Tanusíthatom , hogy nagyon jó vétel volt a crs :hogyis?:
Ezért engem lehet a holnapi nap folyamán megvernek :shock: :bogsz: :D

_________________
Kép


2014. március 24., hétfő 19:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Egy kicsit leeresztette az akvárium a vizet , de megoldva :)

Sikerült beszerezni 10db gyönyörű crs garnit :D :D :D hipp hipp hurrá , kihagyhatatlanok voltak olyan szép a színezetük, na meg nem lehet vele várni mert valaki (mint én :D ) lecsap rá!
Most megy a beszoktatás. Már lassan másfél órája. És még legalább 2x ennyi van hátra :)

_________________
Kép Kép


2014. március 24., hétfő 17:10
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
papó írta:
De persze nem mutatsz semmit :(



Nyugalom nyugalom :) Mindennek eljön az ideje!!! Najó csak azért nem mutogatom mert még tervezési fázisban vagyok mert mint ahogy az előbb írtam nem az elképzeléseimnek megfelelő a növényválasztás :D
Holnap megyek szükség van 1-2 dologra :ostor:

_________________
Kép Kép


2014. március 23., vasárnap 16:09
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Icepeak írta:

Kapott helyette a nagyból fissidenst amit pillanatragaccsal fel is tettem a fára na de persze ebből is kell még , csak elfogyott a ragasztó... :fck: :fck: :fck:

Milyen ragasztót az, amit használtál?

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2014. március 23., vasárnap 14:18
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Icepeak írta:
Egy hete lett elindítva az akvárium.
Eddig minden rendben van! :) Van egy enyhe diatom támadás ami főleg az üveget érinti , de ezt majd 2 oto letakarítja. A fákról lekerültek a súlyozó kövek és el tudtam normálisan helyezni a növényeket illetve néhány pamacs fissidenst fel tudtam ragasztani. A fa taknyolódása csak most kezd rá :evil:
A fák elhelyezésével nincsen probléma , de a bolbitis sehogyse jó :( szerintem ki is fog kerülni. Az anubiasok nagyon jól mutatnak , csak sajna elég kevés szóval még be kell szereznem néhány tövet. Moha téren letettem a riccardiáról főleg azért mert nem mutatna benne jól és persze elég kevés is van :( Kapott helyette a nagyból fissidenst amit pillanatragaccsal fel is tettem a fára na de persze ebből is kell még , csak elfogyott a ragasztó... :fck: :fck: :fck:

Ha végeztem és a növényesítéssel és az algásodás (remélem laza lesz :D ) lezajlott jöhetnek a garnik :)

De persze nem mutatsz semmit :(


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Kép


2014. március 23., vasárnap 11:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Egy hete lett elindítva az akvárium.
Eddig minden rendben van! :) Van egy enyhe diatom támadás ami főleg az üveget érinti , de ezt majd 2 oto letakarítja. A fákról lekerültek a súlyozó kövek és el tudtam normálisan helyezni a növényeket illetve néhány pamacs fissidenst fel tudtam ragasztani. A fa taknyolódása csak most kezd rá :evil:
A fák elhelyezésével nincsen probléma , de a bolbitis sehogyse jó :( szerintem ki is fog kerülni. Az anubiasok nagyon jól mutatnak , csak sajna elég kevés szóval még be kell szereznem néhány tövet. Moha téren letettem a riccardiáról főleg azért mert nem mutatna benne jól és persze elég kevés is van :( Kapott helyette a nagyból fissidenst amit pillanatragaccsal fel is tettem a fára na de persze ebből is kell még , csak elfogyott a ragasztó... :fck: :fck: :fck:

Ha végeztem és a növényesítéssel és az algásodás (remélem laza lesz :D ) lezajlott jöhetnek a garnik :)

_________________
Kép Kép


2014. március 23., vasárnap 11:28
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 86 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: