Pontos idő: 2024. szeptember 29., vasárnap 16:37



Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Következő
 Friss hús a láthatáron :) 
Szerző Üzenet
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Enikő87 írta:
Mátrix, Siporax, Filter vatta


Akkor mind a mátrixot mind a siporaxot tedd bele ha az összes belefér.

_________________
K.Tamás


2014. július 17., csütörtök 20:38
Profil

Csatlakozott: 2014. június 8., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 106
Mátrix, Siporax, Filter vatta


2014. július 17., csütörtök 19:19
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Enikő87 írta:
Sziasztok!

Bele raktam minden a szűrőbe, ahogy kell. Hát lett súlya :D eddig csak sima szivacs volt benne. :) Először alig szűrt gondolom mert túlságosan tele tömtem, aztán kivettem belőle a vattát, hogy kevesebb legyen és utána megközelítőleg elkezdett úgy szűrni mint ezelőtt. Lehet hogy még változtatok az arányokon benne. Mindenből próbáltam egyenlő mértékben rakni. Vagy van tipp az arányokra? Jól felráztam a bacikat és raktam bele. Megszínezte a vizemet de remélem el fog múlni, mert már nagyon szép tiszta volt a víz.

:)



Milyen szűrő anyagot rendeltél?
Mátrix trop pipa, aztán?

_________________
K.Tamás


2014. július 17., csütörtök 18:51
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. június 29., péntek 10:16
Hozzászólások: 4276
Tartózkodási hely: Püspökladány
Az a köd amit a baci csinál normális , gyorsan elmulik.

_________________
Kép


2014. július 17., csütörtök 18:07
Profil

Csatlakozott: 2014. június 8., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 106
Sziasztok!

Bele raktam minden a szűrőbe, ahogy kell. Hát lett súlya :D eddig csak sima szivacs volt benne. :) Először alig szűrt gondolom mert túlságosan tele tömtem, aztán kivettem belőle a vattát, hogy kevesebb legyen és utána megközelítőleg elkezdett úgy szűrni mint ezelőtt. Lehet hogy még változtatok az arányokon benne. Mindenből próbáltam egyenlő mértékben rakni. Vagy van tipp az arányokra? Jól felráztam a bacikat és raktam bele. Megszínezte a vizemet de remélem el fog múlni, mert már nagyon szép tiszta volt a víz.

:)


2014. július 17., csütörtök 17:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
Én is ezt a bacit használom és megvagyok vele elégedve.

Tapatalk 2-vel küldve az én ST25i-ről

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2014. július 16., szerda 20:23
Profil

Csatlakozott: 2014. június 8., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 106
ja meg még melozom, csak este fogom megnézni a csomagot :) ezért nem vagyok képben, a család vette át helyettem :)


2014. július 16., szerda 17:14
Profil

Csatlakozott: 2014. június 8., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 106
ááááá...kaptam ajándékot...tök jó :D :D :D csak azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy legyen jó :) nagyon szépen köszönöm :) úgy fogok tenni :)


2014. július 16., szerda 17:13
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Enikő87 írta:
Fuu én nem emlékszem, hogy rendeltem volna bacikulturát :D hirtelen nem tudom mire gondolsz papó :) ... amúgy pont ezen agyalok, hogy a már beállt szűrömbe hogyan rakjam bele a vattát, a mátrix toppot meg a kerámia gyűrűket. Arra gondoltam, bár lehet hülye ötlet, hogy kimosom a szűrőt, ahogy szoktam és ezeket a dolgokat bele mosom a koszos vízbe, hogy átvegye a bacikat. Jól gondolom????

Beletettem egy bio starter nevű cuccot a dobozba -hiába nem rendelted - az a baci.
Nem kell kimosogasd köszos vízbe a szűrőanyagokat , hiszen a bacik jelen vannak az akváriumodban és majd rátelepednek a szűrőanyagra .
Ezt meggyorsítandó lenne a bio starter.

_________________
Kép


2014. július 16., szerda 16:08
Profil

Csatlakozott: 2014. június 8., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 106
Fuu én nem emlékszem, hogy rendeltem volna bacikulturát :D hirtelen nem tudom mire gondolsz papó :) ... amúgy pont ezen agyalok, hogy a már beállt szűrömbe hogyan rakjam bele a vattát, a mátrix toppot meg a kerámia gyűrűket. Arra gondoltam, bár lehet hülye ötlet, hogy kimosom a szűrőt, ahogy szoktam és ezeket a dolgokat bele mosom a koszos vízbe, hogy átvegye a bacikat. Jól gondolom????


2014. július 16., szerda 15:39
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron