Pontos idő: 2024. szeptember 29., vasárnap 16:29



Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő
 Friss hús a láthatáron :) 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Enikő87 írta:
basszus elirtam.....bocsika....nem az a növény az :D..hanem...Hemianthus micranthemiodes :DDDD benéztem, bocsika :D


Nagyon nem mind egy .
:roll:

_________________
Kép


2014. június 12., csütörtök 21:42
Profil

Csatlakozott: 2014. június 8., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 106
basszus elirtam.....bocsika....nem az a növény az :D..hanem...Hemianthus micranthemiodes :DDDD benéztem, bocsika :D


2014. június 12., csütörtök 21:39
Profil

Csatlakozott: 2012. január 1., vasárnap 15:56
Hozzászólások: 381
Én is egy állatkereskedésben dolgozom,úgy hívják Budapest..... :lol:
A HC....hááát,nem lehetne valami másra elcserélni?Kemény játékos ennyi fénynél.... :hogyis?:

_________________
,


2014. június 12., csütörtök 21:34
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Enikő87 írta:
Sziasztok!!

Ma meg jött a növényem amit rendeltem. Egy kedves ismerősöm javaslatára. :) Hemianthus callitrichoides Cuba, ez a növényke neve. Holnap fogom haza vinni a kereskedésből, ugyanis állatkereskedésben dolgozom, így könnyen berendelhetek magamnak pár dolgot :). Úgyhogy izgalmas estém lesz :) majd a végeredményről küldök nektek képet. Addig is szép estét mindenkinek! Fiuknak kellemes VB nézést, én is ezt teszem ;)

Jó éjt :)

Sajnos esélyed sincs a HC -val ezzel a felszereltséggel és ezekkel halakkal.
Az ismerősöd ezek szerint felelőtlenül költi a pénzedet. :(

_________________
Kép


2014. június 12., csütörtök 21:22
Profil

Csatlakozott: 2014. június 8., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 106
Sziasztok!!

Ma meg jött a növényem amit rendeltem. Egy kedves ismerősöm javaslatára. :) Hemianthus callitrichoides Cuba, ez a növényke neve. Holnap fogom haza vinni a kereskedésből, ugyanis állatkereskedésben dolgozom, így könnyen berendelhetek magamnak pár dolgot :). Úgyhogy izgalmas estém lesz :) majd a végeredményről küldök nektek képet. Addig is szép estét mindenkinek! Fiuknak kellemes VB nézést, én is ezt teszem ;)

Jó éjt :)


2014. június 12., csütörtök 21:14
Profil

Csatlakozott: 2012. január 1., vasárnap 15:56
Hozzászólások: 381
Poroszló még nincs nagyon messze,a pálinkát visszük,meg egy adag salátát.Persze a leendő akváriumba.... 8-) Papot (nem Papót :lol: ) is tudunk aki felszentelné a nagy kádat.... :D
Viccen kívül.Jó helyre jöttél,itt szép akváriumot tudsz majd alkotni....Sok sikert!

_________________
,


2014. június 12., csütörtök 17:36
Profil

Csatlakozott: 2014. június 8., vasárnap 19:18
Hozzászólások: 106
:D mindenkinek ki fogom adni h ki hozza az aksit, ki veszi a kulso szurot, a lampat, a csadas halakat es akkor ennyi :D...amugy ne buslakodj Papo :) a lagzi debrecentol nem lesz messze ;) poroszlon leszunk..


2014. június 11., szerda 22:16
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Fenébe .
Megjelenik egy hölgy és már el is kelt :shock: :shock: :D

_________________
Kép


2014. június 11., szerda 20:49
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. június 29., péntek 10:16
Hozzászólások: 4276
Tartózkodási hely: Püspökladány
Gratula az esküvőhöz !

Tapatalk-kal küldve az én ZTE BLADE III-el

_________________
Kép


2014. június 11., szerda 20:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 15., csütörtök 12:31
Hozzászólások: 1981
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Enikő87 írta:
Sziasztok!!!

Nagyon szépen köszönöm a baráti szavakat. Jól esik nagyon. Amúgy a vízkő azért van mert addig nem töltöttem fel teljesen az aksimat és azt mondták hogy sokkal mutatósabb ha nem látni a víz tetejét és hát igen így sokkal szebb, hát ezért van ott az a kis huncut vízkő. Igen remélem erősítem a lányok táborát. Vannak terveim és remélem sikerülnek is csak a pénztárcámat kell ráállítani :D de ha minden igaz és minden jól alakul akkor télire de legközelebb jövő év elejére lesz egy nagy akváriumom ( Pötyikém miatt szeretnék, ö a gibbicepsem ), addig meg aktív gyűjtögetés van :). Szeptemberben lesz az esküvőm, úgyhogy most nem fér bele egy akvárium projekt :)

Üdv. Enikő :)

Vagy finoman célozgatni a nászajándékok minbenlétére.... :lol:
Csak vicc volt,szépen apránként összejön minden egy egészséges növényeshez,csak legyen meg végig a kitartásod és türelmed.
Sok egészséges növényt és és minimális algát a továbbiakban :!: :pápá:


2014. június 11., szerda 20:29
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: