Pontos idő: 2024. szeptember 29., vasárnap 22:28



Hozzászólás a témához  [ 224 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
 Extra wide view 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 11., vasárnap 5:47
Hozzászólások: 884
Tartózkodási hely: Debrecen
Igazából csak ismételni tudom magamat, egy csodálatos akváriumot raktál össze!
Ehhez csak gratulálni lehet, és sok sikert a versenyhez!!


2013. május 20., hétfő 7:28
Profil

Csatlakozott: 2013. március 15., péntek 12:59
Hozzászólások: 299
zeppelin írta:
asera írta:
Csatlakozom az előttem felszólalókhoz,szerintem is jó a vörös háttér,bár máshol máshogy látják :) ,nekünk elhiheted!
Gratulálok,ügyes vagy!

Nagyon nagy ötlet volt háttér színe.
Egy kis aksinál giccses lenne , de itt mondanivalója lett .

Ez a szín azt kell, hogy mondjam tudatos volt. Néhány fotó alkalmával kiderült, hogy lesznek árnyékos és akár fekete részek is a tankban. Ez pedig leginkább hajnalhasadáskor, vagy a naplemente vége fele látható a természetben. Nem vagyok a sötét, viharos hátterek híve, így bepróbáltam citrom színnel is hátha szép lesz. Na nem lett az, sőt gusztustalan lett. Ezért lett végül a naplemente feeling. A tetején a csíkokat (aki látta előző fotókat tudja miről beszélek) nem tudtam eltüntetni. Sajnos a HQI pont bevilágít kb 2 centi üveget a tetőből. Különböző csipeszeket felrakva úgy érzem sikerült valami felhős égbolt szerűséget imitálni.
Az aki verseny neve végül a SMELL OF THE SUNSET lett. (hátha így annak nézi a zsűri is a hátteret aminek én akartam hogy legyen.


2013. május 19., vasárnap 20:36
Profil

Csatlakozott: 2010. december 18., szombat 20:18
Hozzászólások: 422
asera írta:
Csatlakozom az előttem felszólalókhoz,szerintem is jó a vörös háttér,bár máshol máshogy látják :) ,nekünk elhiheted!
Gratulálok,ügyes vagy!

Nagyon nagy ötlet volt háttér színe.
Egy kis aksinál giccses lenne , de itt mondanivalója lett .


2013. május 19., vasárnap 20:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. április 28., szombat 16:25
Hozzászólások: 2075
Tartózkodási hely: Debrecen
Csatlakozom az előttem felszólalókhoz,szerintem is jó a vörös háttér,bár máshol máshogy látják :) ,nekünk elhiheted!
Gratulálok,ügyes vagy!

_________________
Kép Kép Kép


2013. május 19., vasárnap 20:14
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
El sem hiszem , hogy csak 8 hét . :shock:

_________________
Kép


2013. május 19., vasárnap 20:13
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
hunwarp írta:
Szétposztoltam itt a topicomat a képekkel, de egy fontos dolog kimaradt. Nekünk akik nem Amano mester vagy Tom Barr vagyunk sokat jelent ha a kis ékszerdobozunkat megoszthatjuk itt a fórumon mindenkivel. Sok segítséget kapunk a berendezéssel technikával kapcsolatban. Tehát valamennyire minden aki közös gyermek. Ezért köszönöm a segítő kritikákat mindenkinek, hogy ez a szobadísz 8 hét alatt egy vállalható IAPLC-s akivá tudott fejlődni, de különösképp szeretnék köszönetet mondani Molnár Bélának aki segítette munkámat növényekkel, tanácsokkal. És Köszi Tropicalfish! Sokat tanultam tőletek az elmúlt hónapokban, növényezés és fotózás terén, és rengeteget jelentett, hogy nem "jó" kereskedő módjára rámsóztatok minden vackot, hanem tényleg csak azt adtátok el amire szüksége volt az akváriumnak. Remélem nem hoz az üzletre majd nagy szégyent ez a tank sem, és ki meritek majd rakni a facera is egyszer.

Pfűű Tomi !
Most híztam pár kilót ,pedig nem kellene . :oops: :oops:
Azt hiszem a kapcsolatunk már több mint vevő -kereskedő kapcsolat .
Köszönhetően a sok személyes találkozásnak.
Büszkén teszem fel a facera ahogyan a többi velünk született akváriumotokat .

_________________
Kép


2013. május 19., vasárnap 20:12
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Személy szerint nagyon bejön ez az új vörös háttér.
Szerintem hagyd meg, ilyen szerintem itthon senkinek nincs és ettől abszolúte egyedi össze nem téveszthető az akvád.
Kéz és lábtörést...
;)

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2013. május 19., vasárnap 20:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. június 29., péntek 10:16
Hozzászólások: 4276
Tartózkodási hely: Püspökladány
Hajrááá!
Sok sikert !
Nekem nagggyyyon bejön !
Gratulálok hogy mit összehoztál ilyen kis idő alatt , le a kalappal! :pápá:

_________________
Kép


2013. május 19., vasárnap 20:10
Profil

Csatlakozott: 2013. március 15., péntek 12:59
Hozzászólások: 299
Szétposztoltam itt a topicomat a képekkel, de egy fontos dolog kimaradt. Nekünk akik nem Amano mester vagy Tom Barr vagyunk sokat jelent ha a kis ékszerdobozunkat megoszthatjuk itt a fórumon mindenkivel. Sok segítséget kapunk a berendezéssel technikával kapcsolatban. Tehát valamennyire minden aki közös gyermek. Ezért köszönöm a segítő kritikákat mindenkinek, hogy ez a szobadísz 8 hét alatt egy vállalható IAPLC-s akivá tudott fejlődni, de különösképp szeretnék köszönetet mondani Molnár Bélának aki segítette munkámat növényekkel, tanácsokkal. És Köszi Tropicalfish! Sokat tanultam tőletek az elmúlt hónapokban, növényezés és fotózás terén, és rengeteget jelentett, hogy nem "jó" kereskedő módjára rámsóztatok minden vackot, hanem tényleg csak azt adtátok el amire szüksége volt az akváriumnak. Remélem nem hoz az üzletre majd nagy szégyent ez a tank sem, és ki meritek majd rakni a facera is egyszer.


2013. május 19., vasárnap 20:06
Profil

Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 14:49
Hozzászólások: 137
hunwarp írta:
És a végeredmény
Kép
1 copy by tommyfisher, on Flickr

Nem tudom milyen akváriumokkal fogják összemérni a művedet .
Azt tuudom , hogy kimagasló az alkotásod azok között az akváriumok között melyeket láttam a hazai fórumokon az idei akváriumokat nézegetve.
Ezen a fórumon vannak a vetélytársak .


2013. május 19., vasárnap 19:56
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 224 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron