Pontos idő: 2024. július 2., kedd 9:34



Hozzászólás a témához  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Következő
 Emerald Elysium 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
atti76 írta:
Andris, mizújs az akival?
Valami új képpel megörvendeztethetnél bennünket ;)


Az aki most táppénzen van...:)

Egy kicsit elhanyagoltam az elmúlt hetekben, a CO2 is túl "jól" működött, úgyhogy egy pöttyet leamortizálta a bacijaimat. Most visszavettem kicsit a CO2 befecskendezésből és meglátjuk mit segít a rehabilitáció :)

Már írtam, hogy nem igazán tudom teljesen rendbe vágni mióta elcsesztem a dolgokat. Totál instabil azóta a kicsike, úgyhogy valószínű, december-január környékén kuka az egész és összekalapálok helyette egy új setupot. Hétvégén megpróbálok azért gyártani még 1-2 értékelhető képet.


2011. október 26., szerda 18:24
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 30., kedd 10:20
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Andris, mizújs az akival?
Valami új képpel megörvendeztethetnél bennünket ;)

_________________
Bonus iudex damnat improbanda, non odit.
Kép Kép


2011. október 26., szerda 8:49
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
N-dee írta:
Köszi srácok a dicsérő szavakat! :oops: Meglátjuk érkezik-e rá majd komment az ikonoktól is....nagyon bízom benne, hogy lesz :roll: Kíváncsi lennék rá, hogy szerintük mi az ami nem igazán sikerült jól és mi az, ami esetleg érdekessé teszi az akváriumot.

Levi! Sajnos tisztában vagyok vele én is, hogy nem igazán passzolnak méretben a halacsok az akihoz, de hirtelen kellett valami és nálunk a helyi, azonnal kapható választék kimerül a guppyban, plattyban, xiphoban, ékfoltosban, esetleg vörös neonban...jaa, leszámítva néhány böszme nagy sügért. "Messziföldről" meg nem akartam hozatni egy ritkább halcsapatot, hiszen a példa szerint még az "agyoncsaphatatlannak" számító ékfoltosokat sem képesek defekt nélkül leszállítani. Ritkább, kényesebb és drágább halat inkább csak személyesen szeretek venni és ott, ahol tüzetesen átnézhetem az egész állományt, hogy milyen géneket is akarnak rám sózni kemény forintokért.

Igen, ez volt számomra a legfurább, egyszer s mind a legmegdöbbentőbb, mikor Debrecenben voltunk és befozótzuk a kisakvát.
Kérdés: -Milyen halat is tegyünk bele?
Válasz: -Á, ez jó lesz! Fiúk, gyorsan ebből néhányat a medencébe!
:D

Én meg megnéztem a dédelgetett kis puntius denisonii-jaimat bent a bolti medencében és csak várom, hogy berakjam az én kicsi pocsojámba, de még mindig méltatlannak találom szépreményű halaim lakhelyét, ezért Papónál cseperednek.

_________________
Kép


2011. október 4., kedd 22:44
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Köszi srácok a dicsérő szavakat! :oops: Meglátjuk érkezik-e rá majd komment az ikonoktól is....nagyon bízom benne, hogy lesz :roll: Kíváncsi lennék rá, hogy szerintük mi az ami nem igazán sikerült jól és mi az, ami esetleg érdekessé teszi az akváriumot.

Levi! Sajnos tisztában vagyok vele én is, hogy nem igazán passzolnak méretben a halacsok az akihoz, de hirtelen kellett valami és nálunk a helyi, azonnal kapható választék kimerül a guppyban, plattyban, xiphoban, ékfoltosban, esetleg vörös neonban...jaa, leszámítva néhány böszme nagy sügért. "Messziföldről" meg nem akartam hozatni egy ritkább halcsapatot, hiszen a példa szerint még az "agyoncsaphatatlannak" számító ékfoltosokat sem képesek defekt nélkül leszállítani. Ritkább, kényesebb és drágább halat inkább csak személyesen szeretek venni és ott, ahol tüzetesen átnézhetem az egész állományt, hogy milyen géneket is akarnak rám sózni kemény forintokért.


2011. október 4., kedd 22:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Nincs ezzel hiba, Főnök. :D
Bár tudjuk besírtunk volna, ha a gyógykezelés nem veti vissza. Tegye fel a kezét, akinek nem kéne otthonra ez a kicsike még így "megtépve" is. Tessék, most lehet jelentkezni. Mega lett a felvétel a hibás halakkal együtt is. Leülhet Főnök, ötös! 8-)

_________________
Kép


2011. október 4., kedd 7:38
Profil
Barkács Szaki
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 23., péntek 12:41
Hozzászólások: 590
Tartózkodási hely: Hatvan
Sokáig a kedvenc akim volt....
asszem még most is :P.


2011. október 3., hétfő 21:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 30., kedd 10:20
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
N-dee írta:
Front view:
Kép


Nagyon szép lett ez, Andris!

N-dee írta:
Sok mindent nem várok tőle(főleg, hogy elvileg 70-200L kategóriába lesz majd)...


Legalább lesz egy kis házi verseny :D

_________________
Bonus iudex damnat improbanda, non odit.
Kép Kép


2011. október 3., hétfő 21:22
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. július 5., kedd 16:02
Hozzászólások: 241
Hát valóban nagyon szép lett az akvárium és a fényjáték nekem kifejezetten tetszik. Ha nagyon kötekedni szeretnék, lehet, hogy jobb lett volna nano halakat választani, nekem egy kicsit nagyok az ékfoltosak ekkora akváriumhoz. De komolyan mondom, hogy nagyon versenyképes az alkotásod! ;)

_________________
Kép
http://levinen.blogspot.hu/


2011. október 3., hétfő 21:16
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Mit ragozzam!Csodaszép!

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2011. október 3., hétfő 20:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
papó írta:
De legalább most már tudom , hogy legtöbb akvárium miért van ékfoltos razbórával telepítve a versenyekre :lol:


Az biztos, hogy az egyik legidomíthatóbb csapathal, meg szépek is. Már csak az lett volna hab a tortán, ha nem defektesen kaptam volna meg őket. Nem akarok gyógyszerezni az akiban(karanténom meg sajna helyhiány miatt nincsen), így levittem őket Balázshoz, majd kikúrálja őket :?


2011. október 3., hétfő 20:28
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron