Pontos idő: 2024. június 28., péntek 0:48



Hozzászólás a témához  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Következő
 Emerald Elysium 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Ne már ... most az egyszer legyen már meglepetés ..
Kép

_________________
Kép


2011. július 1., péntek 20:03
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
KaZe írta:
Hoppá Andris, ez itt akkor a hosszú levelű növények ajándéka! 8-)
Akkor az ágon lévőt meg Te küldd el Papónak. :D


Ááááá, nem hiszem, hogy szüksége lenne egy jól fejlett zöld pontalga kolóniára. Bár, ha hiánycikk, akkor küldök szívesen, nekem van belőle több is, mint elég :twisted:


2011. július 1., péntek 20:03
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
papó írta:
Na ... mire sorra kerültem már mindent és többet leírtatok .

Mégis lenne valami ...
Amitől igazán egyedi lenne ez a csodaszép akvárium.
A kinyúló ágon lévő Anubist én lecserélném valami hoszabb keskenyebb levelü növényre -növényekre.
Küldöm is hétfőn , ha le tudlak venni a postaköltséggel a növény a cég ajándéka és legyen meglepetés .....
Ha nagyon elszaporodik , akkor kérem vissza . 8-)
OK ???


Na most, hogy felcsigáztál akár már ki is fizettetheted, mert akkor is kell, ha azt sem tudom mi az :lol:
Viccet félretéve, természetesen fizetem a fuvart és előre is nagyon szépen köszönöm az ajándékot.

De mi lesz aaaaz??? Naaaa, mondd meg lééécci, lééééci, léééci! :lol: :lol: :lol:


2011. július 1., péntek 19:57
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Hoppá Andris, ez itt akkor a hosszú levelű növények ajándéka! 8-)
Akkor az ágon lévőt meg Te küldd el Papónak. :D

_________________
Kép


2011. július 1., péntek 19:41
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Na ... mire sorra kerültem már mindent és többet leírtatok .

Mégis lenne valami ...
Amitől igazán egyedi lenne ez a csodaszép akvárium.
A kinyúló ágon lévő Anubist én lecserélném valami hoszabb keskenyebb levelü növényre -növényekre.
Küldöm is hétfőn , ha le tudlak venni a postaköltséggel a növény a cég ajándéka és legyen meglepetés .....
Ha nagyon elszaporodik , akkor kérem vissza . 8-)
OK ???

_________________
Kép


2011. július 1., péntek 18:08
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Daníí írta:
Már rá akartam kérdezni, hogy itt miért nem nyitsz naplót erre most olvasom. :idea: :D
Nagyon szép kis akvárium, nagyon tetszett a régi HAC győztes akváriumod de ez is elnyerte tetszésemet. :D :lol:
Remélem naplózni fogod az akváriumot mert nagyon jó példa, énis gondolkozok, hogy nem egy 150literes akvárium kellene hanem egy ilyen "kicsi" akvárium :twisted: csak hát itt nem csak én döntök... :evil:
Sok sikert.
Üdv, Dani


Köszönöm Dani! Ígérem lesznek frissítések ;)


2011. július 1., péntek 16:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
KaZe írta:
Tényleg, a manadot sikerült a helyén tartanod?
Jól sejthetem, hogy a szűrőd csövezése valahol hátul eltűnik a konyhapultban? Csak úgy játszásiból kérdeztem. :)


Manado egyelőre a helyén, de pár tucat bogyó azért kivándorolt a dekorhomokra, viszont ennyi meg szerintem kellett is rá, így még természetesebbnek hat :) Bizony, kifúrtam a pultot, 3 helyen is (mama örömére :twisted:). 1. lyuk(25mm) nyomó, 2. lyuk(25mm) szívó ág, 3. lyuk(10mm) pilács+venti. Amikor kész lett az aki, már a feleségem is belátta, hogy sokkal jobb így mint, ha becsöveztem volna az egész konyhát :mrgreen:


2011. július 1., péntek 16:33
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
Már rá akartam kérdezni, hogy itt miért nem nyitsz naplót erre most olvasom. :idea: :D
Nagyon szép kis akvárium, nagyon tetszett a régi HAC győztes akváriumod de ez is elnyerte tetszésemet. :D :lol:
Remélem naplózni fogod az akváriumot mert nagyon jó példa, énis gondolkozok, hogy nem egy 150literes akvárium kellene hanem egy ilyen "kicsi" akvárium :twisted: csak hát itt nem csak én döntök... :evil:
Sok sikert.
Üdv, Dani

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2011. július 1., péntek 16:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Lényeg az, hogy fantasztikusan csavarodnak az ágai, ez nekem is baromira tetszik. Van is itthon egy nagyobb csokor belőle (olyan 1,5 méteres ágak), egy ismerősöm ráérő idejében leháncsolta és most tiszta fehéren virít nekem. Bele kellene tenni egy hatalmas padlóvázába és tökre jól mutatna, vagy én még arra is gondoltam, felszerkeszteném az akvárium fölé külső, kiegészítő effektként.
Viszont ez a hőpisztolyos/hőlégfúvós barnítós ötlet nagyon jó, köszi. Ha eljutok oda, én is alkalmazom majd, hogy a különböző medencébe szánt fadögöket közel azonos színre hozzam. Tény, hogy a medencéd szépségén ez mit sem változtat. Tényleg, a manadot sikerült a helyén tartanod?
Jól sejthetem, hogy a szűrőd csövezése valahol hátul eltűnik a konyhapultban? Csak úgy játszásiból kérdeztem. :)

_________________
Kép


2011. július 1., péntek 15:43
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Hát, Zoli nem tudom, hogy kínai fűz-e, én csavart fűzként ismerem, de ettől még lehet kínai :) Egy biztos, hogy mutatós kis fa és nem igényel különösebb előkészületeket a kiszárításon kívül. Mondjuk én hőlégfúvóval adtam neki egy kis vöröses barna árnyalatot, mert a kéregtelenítés és szárítás után is szinte hófehér maradt, illetve pár ágat áztattam is 1-2 hétig, de nem akartak barnulni. Viszont nem is színezik a vizet, bár ez annyira nem szokott foglalkoztatni.


2011. július 1., péntek 15:24
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Exabot [Bot], Heise IT-Markt [Crawler] valamint 32 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron