Pontos idő: 2024. június 23., vasárnap 2:53



Hozzászólás a témához  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Következő
 Emerald Elysium 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
KaZe írta:
Jut is eszembe, egy időben kicsi feleségem is gyűjtötte a szerelmem jeléül virágostól csokorszám felvásárolt rózsákat, szépen szárította is kifelé őket, mígnem egyszer kiderült a turpisság. Ez bizony a fengsui - azaz az üvegtigrisből Csoki után szabadon "faksui" - szerint negatív energia. Már-már maga a "SÁ". Valami olyasmi, mint a klozetból kiáradó negatívság. Mondjuk ha én ültem rajta, nem így hívom, de mindegy. Lényeg az hozzá, hogy állítólag nem tesz jót. Mondjuk én sose vettem észre, de majd csak figyeld meg, hogy a galaxyk nem szeretik azt a sarkot, meg hogy onnan nem is esznek a kezedből. ;)


Na tessék! Megkérdezte feleségem ma, hogy min röhögök a NET előtt? Elmeséltem neki ezt a hozzászólást, erre eltüntette a rózsákat az aki mellől. :lol:


2011. július 25., hétfő 22:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Levinen írta:
Az utolsó villogó képkockáknál azt hittem, hogy a film átvált a "Saw" című, rendkívül kemény horrorba (csempe villogó fény). :mrgreen:


Hehe, majd meglátod...ugye nem félsz egyedül a sötétben?! :twisted:


2011. július 25., hétfő 22:18
Profil

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:09
Hozzászólások: 219
"Ez bizony a fengsui - azaz az üvegtigrisből Csoki után szabadon "faksui" - szerint negatív energia. Már-már maga a "SÁ". Valami olyasmi, mint a klozetból kiáradó negatívság. Mondjuk ha én ültem rajta, nem így hívom, "
:lol: :lol:


2011. július 25., hétfő 18:44
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Jut is eszembe, egy időben kicsi feleségem is gyűjtötte a szerelmem jeléül virágostól csokorszám felvásárolt rózsákat, szépen szárította is kifelé őket, mígnem egyszer kiderült a turpisság. Ez bizony a fengsui - azaz az üvegtigrisből Csoki után szabadon "faksui" - szerint negatív energia. Már-már maga a "SÁ". Valami olyasmi, mint a klozetból kiáradó negatívság. Mondjuk ha én ültem rajta, nem így hívom, de mindegy. Lényeg az hozzá, hogy állítólag nem tesz jót. Mondjuk én sose vettem észre, de majd csak figyeld meg, hogy a galaxyk nem szeretik azt a sarkot, meg hogy onnan nem is esznek a kezedből. ;)

_________________
Kép


2011. július 25., hétfő 9:40
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Ne törődj a sok gis gonosszal, én lájkolom! :)

_________________
Kép


2011. július 25., hétfő 9:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. július 5., kedd 16:02
Hozzászólások: 241
N-dee írta:
Na, itt a videjó, elég ratyi a minősége, mert egy kis Canon kompakttal készült és a HQI is megtréfálta néha a CCD-t. Majd szerzek egy jobb kamerát és akkor gyártok valami elfogadhatót is :oops:


http://youtu.be/yHRbhmIkhIs


Jó a videó, hatásvadász a zene, ízléses operatőri alkotás. Az utolsó villogó képkockáknál azt hittem, hogy a film átvált a "Saw" című, rendkívül kemény horrorba (csempe villogó fény). :mrgreen:

_________________
Kép
http://levinen.blogspot.hu/


2011. július 25., hétfő 8:58
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Na, itt a videjó, elég ratyi a minősége, mert egy kis Canon kompakttal készült és a HQI is megtréfálta néha a CCD-t. Majd szerzek egy jobb kamerát és akkor gyártok valami elfogadhatót is :oops:


http://youtu.be/yHRbhmIkhIs


2011. július 24., vasárnap 22:24
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Gyártottam egy videjót. Kb. 20-30 perc és feltöltődik, aztán linkelem a jútyjub juerel-t, ti meg lájkoljátok :lol: ;)


2011. július 24., vasárnap 21:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
KaZe írta:
Nosza, ezek elsőosztályú felvételek, igazán szépen csillan a lámpa fénye a kisasszony fitos orrocskáján, no de nem dícsérem tovább a leányzót, mert a végén az apukája rám talál célozni egy hiretelen felindulásból kézbe került puskával. :)
A víz fényjátéka is egészen más, ha jól látom. Olyan élő lett az egész. Biztos elégedett vele anya, már nem panaszkodik a régi fénycsőre. :D


Válogatós a lányom, nem kell ide puska :lol: Igen, anya határozottan elégedett ;) :lol:

Levinen írta:
Valóban nagyon szépek a képek és nem kérdés, hogy a végső eredmény milyen lesz. Kíváncsi leszek, hogy neked milyen tapasztalataid lesznek a HQI világítással. Én úgy vagyok vele, ha ez leváltanám bármi másra az nagy visszalépés lenne. Én is imádom a fényét, a fényhatásokat melyek mindenhol ott játszanak, főleg ha a felszínt egy kicsit jobban mozgatom. Várjuk a további fejleményeket.


Most, hogy ez felkerült, többé nekem sem kell más 8-)

Tamás írta:
Gyönyörű az akvárium és nagyon szép a sellő ;)


Köszönöm a sellő nevében is! ;)


2011. július 24., vasárnap 21:34
Profil

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:09
Hozzászólások: 219
Gyönyörű az akvárium és nagyon szép a sellő ;)


2011. július 24., vasárnap 18:36
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron