Pontos idő: 2024. június 28., péntek 0:39



Hozzászólás a témához  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Következő
 Emerald Elysium 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
:lol: :lol:
Az anyósom büfizteti a gyermekcsét (ezért tudok tevékenykedni), majd mondja: "nézd csak mit csinál apa! Akváriumot néz. Jé, az meg olyan, mint egy polip!" :lol: :lol:
Kép

_________________
Kép


2011. augusztus 9., kedd 22:03
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
papó írta:
Ilyen nincs ..megint eltűnt amit írtam :(
A betyár mindenit !
Nagyon hamar és mesterien felépítetted az akváriumot.
Nem biztos , hogy igazam van , de az előtérben az eltérő színezetű Blyxa , mintha nagyon elvezetné a szemet.
Persze - ha amint írtad- egy kicsit megritkítod , akkor ez a pici kontraszt is eltűnik.


Köszi Gábor, igen elvezeti egy kicsit, ezért is kértem a tanácsod tegnap a nyírásával kapcsolatban, mert mindenképpen meg kell tépáznom, csak nem szertném, ha beadná a kulcsot így AGA előtt. Viszont ebben a formában meg nem fotogén, tehát gyűjtöm az erőt/bátorságot és hétvégén valószínű nekiesek :twisted:


2011. augusztus 9., kedd 21:48
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Ilyen nincs ..megint eltűnt amit írtam :(
A betyár mindenit !
Nagyon hamar és mesterien felépítetted az akváriumot.
Nem biztos , hogy igazam van , de az előtérben az eltérő színezetű Blyxa , mintha nagyon elvezetné a szemet.
Persze - ha amint írtad- egy kicsit megritkítod , akkor ez a pici kontraszt is eltűnik.

_________________
Kép


2011. augusztus 9., kedd 21:33
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
SlyChocolate írta:
Már egész szép lett az akvád N-Dee.
Gratula!
Bár amit eddig láttunk Tőled attól merőben más stílusú.
Ha nem haragszol meg érte adhatok neki egy hangzatosabb nevet?
"White n' Green"
Nekem a mai képekről ez a két szó jutott eszembe.
;)


Örülök neki, hogy más stílusúnak látod, az az igazság, hogy próbálgatom magam mindenben, aztán egyszer majd csak körvonalazódik valamiféle irány 8-)
Nem sértődöm meg, a név határozottan tetszik egyszerű, mégis benne van a lényeg ;) A napló címe az csak egy dolog, de mindenképpen akartam neki adni egy jó kis nevet! Gondolkodtam is már rajta, hogy megkérlek majd titeket, hogy írjátok meg azokat a neveket, melyek elsőre eszetekbe jutnak róla, aztán kiválasztunk majd egyet közülük.


2011. augusztus 9., kedd 21:26
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Már egész szép lett az akvád N-Dee.
Gratula!
Bár amit eddig láttunk Tőled attól merőben más stílusú.
Ha nem haragszol meg érte adhatok neki egy hangzatosabb nevet?
"White n' Green"
Nekem a mai képekről ez a két szó jutott eszembe.
;)

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2011. augusztus 9., kedd 21:17
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Holnap lesz 2 hónapos az aki, ez alkalomból csattintottam pár képet 8-) Ha minden jól megy, akkor az eddigi ritkítások után lassan elkezdhetem végre a formázó nyírásokat, hogy összehozzak belőle valami értékelhetőt szeptember közepéig.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


2011. augusztus 9., kedd 21:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
KaZe írta:
Szeretettel köszöntöm a medence tulajdonosát. Tisztelettel érdeklődnék, hogy hogy van/áll a fényvetőd? Még mindig jól szuperál ő sárgasága? :)
Ha már legalább Neked van...


Jelentem "ő sárgasága" szépen teszi a dolgát, bubizik minden, mintha légfüggöny lenne az akiban ;) Ma megnyírtam a növényeket, a K#@&% mohát is, de a nevezésig ezt még egyszer meg nem teszem, fél délután csak jávait kergettem a hálóval :evil: Meggyűlt egy picit a bajom az ecset algával is, csak nagyon apró pamacsok vannak, de abból van jó pár. Gondoltam majd adok én nekik és kihasználom a szűrőm teljesítményét :twisted: , úgyhogy gyártottam akrilcsőből egy Lilly pipe szerűséget, ami annyira jól sikerült, hogy nem volt olyan pont az akiban, ahol a flow ne "csavarta" volna a növényeket, viszont nem kicsi anyázásom ellenére, vitte a dekorhomokot is :evil: Játszottam vele kb. 1.5-2h-t, aztán győzött a szűrő, úgyhogy visszakerült az esőztető. Most annyit változtattam, hogy jóval kisebb felszíni mozgást csinál, illetve feljebb csavartam a CO2-ot(halakat sasolom), hátha visszavonulót fúj a kis rohadék pamacsos. Egyelőre nem zavaró a mennyisége, ha ennyi marad nem is érdekel, de nem szeretném, ha túlzottan elpofátlanodna :roll:


2011. július 31., vasárnap 23:23
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
KaZe írta:
Szeretettel köszöntöm a medence tulajdonosát. Tisztelettel érdeklődnék, hogy hogy van/áll a fényvetőd? Még mindig jól szuperál ő sárgasága? :)
Ha már legalább Neked van...

:D :lol:

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2011. július 29., péntek 20:55
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Szeretettel köszöntöm a medence tulajdonosát. Tisztelettel érdeklődnék, hogy hogy van/áll a fényvetőd? Még mindig jól szuperál ő sárgasága? :)
Ha már legalább Neked van...

_________________
Kép


2011. július 29., péntek 20:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Ja, alap obival(14-45mm) együtt, olyan 50-60K körül már beszerezhető. Viszont fényévekkel jobb a kit obija, mint amilyen pl. a Canon 18-55-ös kitje. Nekem volt Canon 400D-m is 18-55-el, de utána beszereztem hozzá egy 17-35mm-es Tamron obit, na annak gyönyörű képe volt. Mégis visszatértem az Olympushoz, na nem azért, mert a Canon rossz lett volna sőt, vannak olyan dolgai amikben leveri az Olykat, de hozzám mégis közelebb áll ennek a gépnek a színvilága. Ez nem jelenti azt, hogy pár éven belül esetleg nem lesz helyette ismét Canon, vagy Nikon :) Hála Istennek az évek során már összeraktam egy olyan felszerelést az állandó seftelésekkel, hogy most már nem okoz gondot váltani egyikről a másikra, csak figyelni kell a piacot és lecsapni, a "kihagyhatatlan" ajánlatokra és ha ügyesen csinálod, akkor a kisebb upgradek szinte nem kerülnek egy filléredbe sem ;)


2011. július 27., szerda 23:41
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron