Pontos idő: 2024. július 2., kedd 8:57



Hozzászólás a témához  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Következő
 Emerald Elysium 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
N-dee írta:
Hát, ha Levi nem restellte bedobni a nevezett fotót, akkor én sem akarok már kilógni a sorból :)

Front view:
Kép

Sok mindent nem várok tőle(főleg, hogy elvileg 70-200L kategóriába lesz majd), de a részvétel a fontos és ahogy Levi is írta, egy kis véleménynek is már nagyon örülne az ember 8-) Kár, hogy hátulról nem tudtam deríteni(legközelebb majd pausz hátteret rakok fel), azzal lehetett volna enyhíteni a vízfelszín fényjátékát.

Most hétvégén keményen megritkítottam az akit főleg a mohák miatt, mert a látszat ellenére a felszíni friss hajtások alatt, eléggé be volt rohadva(ez még a múltkori H2O2 "kúra" maradéka) és az Anubiasok körül is olyan sűrű volt minden, hogy nem tudta már kitolni a flow a szmötyit :) Ma megnéztem az akit és a nagy nyírás szépen előcsalta az algákat, de majd úgy is eltűnnek(remélem). Bekerült a hétvégén egy légpumpa is az akiba és most éjjelente besegít a bacik munkájába. Az ékfoltosok rövid látogatók voltak (mindössze pár nap, hogy az AGA fotókon legyen hal is :D), aztán szépen mentek vissza a feladónak, mivel már úszórothadással érkeztek a nagykerből :(

Kép




Meg se látszik rajta a kezelés N-dee csoda szép, sok sikert vele a versenyen ;) ;) 8-) :roll:

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2011. október 3., hétfő 19:55
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Ezt alaposan "helyrekalapáltad" Andris !
Csoda szép lett !!
Mit akarok én a nanómmal ?
De legalább most már tudom , hogy legtöbb akvárium miért van ékfoltos razbórával telepítve a versenyekre :lol:

_________________
Kép


2011. október 3., hétfő 19:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Hát, ha Levi nem restellte bedobni a nevezett fotót, akkor én sem akarok már kilógni a sorból :)

Front view:
Kép

Sok mindent nem várok tőle(főleg, hogy elvileg 70-200L kategóriába lesz majd), de a részvétel a fontos és ahogy Levi is írta, egy kis véleménynek is már nagyon örülne az ember 8-) Kár, hogy hátulról nem tudtam deríteni(legközelebb majd pausz hátteret rakok fel), azzal lehetett volna enyhíteni a vízfelszín fényjátékát.

Most hétvégén keményen megritkítottam az akit főleg a mohák miatt, mert a látszat ellenére a felszíni friss hajtások alatt, eléggé be volt rohadva(ez még a múltkori H2O2 "kúra" maradéka) és az Anubiasok körül is olyan sűrű volt minden, hogy nem tudta már kitolni a flow a szmötyit :) Ma megnéztem az akit és a nagy nyírás szépen előcsalta az algákat, de majd úgy is eltűnnek(remélem). Bekerült a hétvégén egy légpumpa is az akiba és most éjjelente besegít a bacik munkájába. Az ékfoltosok rövid látogatók voltak (mindössze pár nap, hogy az AGA fotókon legyen hal is :D), aztán szépen mentek vissza a feladónak, mivel már úszórothadással érkeztek a nagykerből :(

Kép


2011. október 3., hétfő 19:36
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. március 9., kedd 10:56
Hozzászólások: 197
Akkor, csak szimplán undorító :D :D :D (itthon már van hosszú í-m ;) )


2011. szeptember 26., hétfő 6:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
papó írta:
N-dee !
Ez a mai formája az akváriumnak ?
Mert akkor nem értem miért is aggódtál :shock: :) / tudom a Galaxyk :( /
Tönkre tetted az idegeimet..


Ez a mai formája...ne aggódj Gábor, együtt megyünk majd a pszichológushoz :lol: :lol: :lol: Egyébként láttad volna, hogyan nézett ki 3-4 héttel ezelőtt, elsírtad volna magad. Még most is messze van attól, mint amilyennek mostanra lennie kellene.

N-emy írta:
Nagyon szeretem ezt az akvát, örülök, hogy ilyen szépen helyre jött.
Grat a videohoz, szuper!
A Chicane úgy látom favorizálva lett zenei aláfestésként :-D.


Köszi szépen neked is! Chicane...igen, valahogy a pörgősebb zenék közelebb állnak hozzám, így olyanokat választok a videóim alá, amik még másoknak is elviselhetőek szotyi nélkül :roll: :lol:

atti76 írta:
Nagyon szépen rendbe jött.
Remélem bedobtad megmérettetni ;)


Köszi Atti, hát megtettem minden tőlem telhetőt, de így is sokkal visszamaradottabb, mint amilyennek mostanra lennie kellene...sajnos igazság szerint kellene neki még 2-3-4 hét a teljes regenerálódáshoz :? AGA-ra ettől függetlenül ma bedobtam(legalábbis remélem sikerült :roll: ), nem fűzök hozzá túlzott reményeket, de legalább ott van :ugeek: Itt a nevezett front view kép, nézd meg :lol: :
Kép

deck írta:
háááát... Undoritó!(nincs hosszú i-m :D)
Egyébként meg, pfffff, brutális! Big respekt!


Köszi Robi, de a brutálistól azért ez messze van :D

myk74 írta:
Aki tud az tud!Nagyon szépen rendberaktad!Gyönyörű! ;)


Köszi myk! Remélem azért lesz ez még szebb is :mrgreen:


2011. szeptember 25., vasárnap 19:32
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Aki tud az tud!Nagyon szépen rendberaktad!Gyönyörű! ;)

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2011. szeptember 25., vasárnap 19:12
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. március 9., kedd 10:56
Hozzászólások: 197
háááát... Undoritó!(nincs hosszú i-m :D)
Egyébként meg, pfffff, brutális! Big respekt!


2011. szeptember 25., vasárnap 17:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 30., kedd 10:20
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Nagyon szépen rendbe jött.
Remélem bedobtad megmérettetni ;)

_________________
Bonus iudex damnat improbanda, non odit.
Kép Kép


2011. szeptember 25., vasárnap 16:27
Profil Honlap
Barkács Szaki
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 23., péntek 12:41
Hozzászólások: 590
Tartózkodási hely: Hatvan
Nagyon szeretem ezt az akvát, örülök, hogy ilyen szépen helyre jött.
Grat a videohoz, szuper!
A Chicane úgy látom favorizálva lett zenei aláfestésként :-D.


2011. szeptember 24., szombat 22:57
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
N-dee !
Ez a mai formája az akváriumnak ?
Mert akkor nem értem miért is aggódtál :shock: :) / tudom a Galaxyk :( /
Tönkre tetted az idegeimet..


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Kép


2011. szeptember 24., szombat 22:22
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Exabot [Bot] valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron