Pontos idő: 2024. szeptember 22., vasárnap 8:47



Hozzászólás a témához  [ 129 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
 C! 
Szerző Üzenet
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Icepeak írta:
Kép
Kép


Ez a két kép nagyon tetszik.
A másodikon az algák szerintem egyáltalán nem zavaróak, még majd csak nem löknek a hangulaton.

_________________
K.Tamás


2013. december 8., vasárnap 18:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
papó írta:
A részletek nagyon jók.


A totál még várat magára :P

_________________
Kép Kép


2013. december 8., vasárnap 17:46
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
A részletek nagyon jók.

_________________
Kép


2013. december 8., vasárnap 17:42
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Lassan 1 hónapja nem csináltam semmilyen képet. Valamit azért illene mutatni :)

Enjoy!
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
Kép Kép


2013. december 8., vasárnap 17:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
papó írta:
Akkor be kell jönnöd ... :D


A héten valahogy bekavarodok majd :)

_________________
Kép Kép


2013. november 24., vasárnap 17:58
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Icepeak írta:
papó írta:
Vagy 10 napig semmit ne adagolj az akváriumba ( se dr garden , se macro ) csak abból a barna sűrű cuccból amit adtam vízcserekor összesen 1 ml . 10 nap múlva fizethetsz 1 sört ;)


Nem kaptam barna sűrű cuccost :)

Akkor be kell jönnöd ... :D

_________________
Kép


2013. november 24., vasárnap 17:47
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
papó írta:
Vagy 10 napig semmit ne adagolj az akváriumba ( se dr garden , se macro ) csak abból a barna sűrű cuccból amit adtam vízcserekor összesen 1 ml . 10 nap múlva fizethetsz 1 sört ;)


Nem kaptam barna sűrű cuccost :)

_________________
Kép Kép


2013. november 24., vasárnap 17:43
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Icepeak írta:
Egy kis frissítés!


Lassacskán kezd ő is beállni. Nem kiabálom még el mert még nem 100%-os kopp kopp!

Barna algával végeztem, sok jót tesz a bacikultúra :) Zöld porral nem látható ezt betudom a pilács megemelésének! Fonalam van , de már a kezdetekhez képest minimális, minden nap egyre kevesebb van. Víz keményítés jót tett neki :D

Az előző heti fényképezés után nagyon nekiestem a cubának. Számomra már zavaróan vastag volt így a 2/3 levágtam. Volt meglepetés rendesen mivel eléggé be volt barnulva illetve foltokban sárga volt az alja. Sok levél elkezdett kilyukadni és foszlani. Persze a front üvegnél minden szép és jó... Hát mondhatom nem szép látvány volt :S Most próbál regenerálódni remélem azért lesz még belőle valami!
A pogo nincs oda a nagyon lágy vízért ezért egy kicsit keményítem neki neki a vizet és ez észrevehető rajta! Kezdi hozni a tőle elvárt külalakot :) A pinnatfilia és microzorum a világ két leghálásabb növénye :) Magukhoz képest eszeveszett sebességgel nőnek és persze kicsattannak az egészségtől.


Képek lesznek amit összeszedni magát a cuba!

Vagy 10 napig semmit ne adagolj az akváriumba ( se dr garden , se macro ) csak abból a barna sűrű cuccból amit adtam vízcserekor összesen 1 ml . 10 nap múlva fizethetsz 1 sört ;)

_________________
Kép


2013. november 24., vasárnap 16:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Egy kis frissítés!


Lassacskán kezd ő is beállni. Nem kiabálom még el mert még nem 100%-os kopp kopp!

Barna algával végeztem, sok jót tesz a bacikultúra :) Zöld porral nem látható ezt betudom a pilács megemelésének! Fonalam van , de már a kezdetekhez képest minimális, minden nap egyre kevesebb van. Víz keményítés jót tett neki :D

Az előző heti fényképezés után nagyon nekiestem a cubának. Számomra már zavaróan vastag volt így a 2/3 levágtam. Volt meglepetés rendesen mivel eléggé be volt barnulva illetve foltokban sárga volt az alja. Sok levél elkezdett kilyukadni és foszlani. Persze a front üvegnél minden szép és jó... Hát mondhatom nem szép látvány volt :S Most próbál regenerálódni remélem azért lesz még belőle valami!
A pogo nincs oda a nagyon lágy vízért ezért egy kicsit keményítem neki neki a vizet és ez észrevehető rajta! Kezdi hozni a tőle elvárt külalakot :) A pinnatfilia és microzorum a világ két leghálásabb növénye :) Magukhoz képest eszeveszett sebességgel nőnek és persze kicsattannak az egészségtől.


Képek lesznek amit összeszedni magát a cuba!

_________________
Kép Kép


2013. november 24., vasárnap 16:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Nem teljesen zsír új volt. Ilyen sera-s végtelenített cucc. Hát volt benne rendesen cucc...

_________________
Kép Kép


2013. november 17., vasárnap 20:56
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 129 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron