Pontos idő: 2024. szeptember 22., vasárnap 6:34



Hozzászólás a témához  [ 129 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Következő
 C! 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
Molnár Béla írta:
Gyerekek Karácsony van legalább ilyenkor kerüljük a veszeket több türelmet a másik iránt és tisztelett ,köszönöm :D

Na fogjatok kezet! ;-)

_________________
Pé.Zoli


2013. december 25., szerda 19:42
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
Gyerekek Karácsony van legalább ilyenkor kerüljük a veszeket több türelmet a másik iránt és tisztelett ,köszönöm :D


2013. december 25., szerda 19:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Hozzászólás Re:
asera írta:
Molnár Béla írta:
Én ebbe a vitához csak annyit szeretnék hozzá tenni hogy akinek valamilyen gondja baja van Dr Garden táppal szivesen megmutatom neki az othonomban használat közben is úgy hogy szivesen fogadok minden tudatlat !!
És a másik oda ne szarjunk már ahonnan eszünk.elnézést.


Béci,Icepeak tudja hogy jó a Papó tápja,ott téved,hogy azt hiszi,a GA táp felveheti vele a versenyt :)



Sőt használja a mái napig is....

_________________
Kép Kép


2013. december 25., szerda 19:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. április 28., szombat 16:25
Hozzászólások: 2075
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Molnár Béla írta:
Én ebbe a vitához csak annyit szeretnék hozzá tenni hogy akinek valamilyen gondja baja van Dr Garden táppal szivesen megmutatom neki az othonomban használat közben is úgy hogy szivesen fogadok minden tudatlat !!
És a másik oda ne szarjunk már ahonnan eszünk.elnézést.


Béci,Icepeak tudja hogy jó a Papó tápja,ott téved,hogy azt hiszi,a GA táp felveheti vele a versenyt :)

_________________
Kép Kép Kép


2013. december 25., szerda 19:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
Én ebbe a vitához csak annyit szeretnék hozzá tenni hogy akinek valamilyen gondja baja van Dr Garden táppal szivesen megmutatom neki az othonomban használat közben is úgy hogy szivesen fogadok minden tudatlat !!
És a másik oda ne szarjunk már ahonnan eszünk.elnézést.


2013. december 25., szerda 19:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
HUGO írta:
Bálint írta:
"Növényeknek alig van gyökérzete. Cubának 1-2cm , Pogónak 1cm , blyxa 2-3cm. Köszönöm , de nem kérek többet az új tropica táptalajból! A régivel sose volt ilyen gondom..."

Nem hiszem hogy a HC nem nagyobb gyökere kellene legyen.
"Knott talajhoz amint hozzáérek széthullik darabokra. A kis golyónak annyi tartása van mint egy homok labdának. SEMMI! Átkerül ez a talaj is az inkább ne vedd meg kategóriába!"
Az egyik legjobb talaj. Magam használtat örököltem és még sem esik szét.
Csak szét lehet nyomkodni , magától soha nem fog szétesni.
Egy ekkora akváriumba mi a fenének ekkora szűrő ?

Szűrővel kapcsolatban én is Tetra 1200-ast használok 64 l-re. Nagy szűrő tartály megtömve normális szűrő anyagokkal, külső reaktorral folytva már nem is olyan nagy mozgatást végez! Nálam tökéletesen működik!



Így van :)

_________________
Kép Kép


2013. december 25., szerda 19:12
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
Bálint írta:
"Növényeknek alig van gyökérzete. Cubának 1-2cm , Pogónak 1cm , blyxa 2-3cm. Köszönöm , de nem kérek többet az új tropica táptalajból! A régivel sose volt ilyen gondom..."

Nem hiszem hogy a HC nem nagyobb gyökere kellene legyen.
"Knott talajhoz amint hozzáérek széthullik darabokra. A kis golyónak annyi tartása van mint egy homok labdának. SEMMI! Átkerül ez a talaj is az inkább ne vedd meg kategóriába!"
Az egyik legjobb talaj. Magam használtat örököltem és még sem esik szét.
Csak szét lehet nyomkodni , magától soha nem fog szétesni.
Egy ekkora akváriumba mi a fenének ekkora szűrő ?

Szűrővel kapcsolatban én is Tetra 1200-ast használok 64 l-re. Nagy szűrő tartály megtömve normális szűrő anyagokkal, külső reaktorral folytva már nem is olyan nagy mozgatást végez! Nálam tökéletesen működik!

_________________
Pé.Zoli


2013. december 25., szerda 19:09
Profil

Csatlakozott: 2010. december 18., szombat 20:18
Hozzászólások: 422
"Dr garden micro: Nagyon faszán vörösödnek a növények tápanyaghiányt nem tapasztaltam viszont az ajánlott adagolást helyett drasztikusan többet kellet adnom ,hogy ez tartható legyen. Heti 35ml 100l-re
Dr garden macro: Foszfát nitrát hiányt tapasztalok.Túladagolni nem lehet a végtelenségig. Napi szinten 8ml kapott
"
Ezt Te írtad "barátom "


Ez volt az utolsó hozzászólásom a témában .
Ettől a perctől ingorállak .


2013. december 25., szerda 18:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
zeppelin írta:
Icepeak írta:
Ami az aláírásomban van 2 kép az akváriumaimról azok mind dr gardennel mentek.

Amúgy nem értem minek kell ezt firtatni ,hogy ki mivel tápoz. Ha valakinek ez jobban bejön akkor kész el kell fogadni és nem támadóba átlépni. Mindkét táppal lehet dolgozni ahogy a képek mutatják. Ez megint a 2 forum/bolt közti csata miatt van gondolom , amihez nincs közöm meg le is szarom úgy isten igazából , de ne rajtam csattannyom már az ostor ,hogy hülye vagy ,hogy ezt használod! Akinek ez nem tetszik az ne szóljon hozzá. Én legalább megmondom ,hogy ezt használom! És itt befejeztem

A butaságodat Te akarod ráfogni a két bolt közötti nézeteltérésre .
Azt kell eldönteni hogy hogyan tápozol ha EI szerint akkor azt be is kell tartani .
Nincs olyan hogy félig EI.
Ha Garden szerint akkor pedig ahhoz kell alkalmazkodni.
Nem lehet büntetlenül öntögetni a tápot az akváriumba .
Van amit lehet mérni hétköznapi szinten , de a tartós károsodást azt csak később mutatja a növényzet.
Vegyük úgy pld . mint a dohányzást .
A károsodást csak később tudják kimutatni a szervezetben.
A hangnemet pedig kikérem magamnak.
Kijártad Te a nyolc osztályt ?
Ezt a hangnemet senki nem használja ezen a fórumon.



Na a 8osztályra visszatérve olvasás nem megy ahogy látom mivel a gyári ajánlást használom ahogy írtam!
Én nem sértegettem, de ezek után ki se kell kérni mert ki van adva...

_________________
Kép Kép


2013. december 25., szerda 18:45
Profil

Csatlakozott: 2010. december 18., szombat 20:18
Hozzászólások: 422
Icepeak írta:
Ami az aláírásomban van 2 kép az akváriumaimról azok mind dr gardennel mentek.

Amúgy nem értem minek kell ezt firtatni ,hogy ki mivel tápoz. Ha valakinek ez jobban bejön akkor kész el kell fogadni és nem támadóba átlépni. Mindkét táppal lehet dolgozni ahogy a képek mutatják. Ez megint a 2 forum/bolt közti csata miatt van gondolom , amihez nincs közöm meg le is szarom úgy isten igazából , de ne rajtam csattannyom már az ostor ,hogy hülye vagy ,hogy ezt használod! Akinek ez nem tetszik az ne szóljon hozzá. Én legalább megmondom ,hogy ezt használom! És itt befejeztem

A butaságodat Te akarod ráfogni a két bolt közötti nézeteltérésre .
Azt kell eldönteni hogy hogyan tápozol ha EI szerint akkor azt be is kell tartani .
Nincs olyan hogy félig EI.
Ha Garden szerint akkor pedig ahhoz kell alkalmazkodni.
Nem lehet büntetlenül öntögetni a tápot az akváriumba .
Van amit lehet mérni hétköznapi szinten , de a tartós károsodást azt csak később mutatja a növényzet.
Vegyük úgy pld . mint a dohányzást .
A károsodást csak később tudják kimutatni a szervezetben.
A hangnemet pedig kikérem magamnak.
Kijártad Te a nyolc osztályt ?
Ezt a hangnemet senki nem használja ezen a fórumon.


2013. december 25., szerda 18:34
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 129 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron