Pontos idő: 2024. szeptember 22., vasárnap 6:29



Hozzászólás a témához  [ 415 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 42  Következő
 Az erdő illata 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2012. április 28., szombat 16:25
Hozzászólások: 2075
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Béci,én próbáltam kritikus lenni,de úgy vettem ki,nem esik jól,szóval maradok a dícséretnél:)

_________________
Kép Kép Kép


2014. január 18., szombat 14:42
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
Tibi ez felesleges :(


2014. január 18., szombat 14:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Egy igazi "Kép" az akvád Béci!!!
Kép

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2014. január 18., szombat 14:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 15., csütörtök 12:31
Hozzászólások: 1981
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Tudom,hogy iszonyat munka van benne, és hidd el ez meg is látszik rajta,mert akár melyik akváriumodat is nézzem mind makulátlan növényvilággal és alaposan megfontolt összképpel bír.Nem túl rég űzöm ezt a hobbit nagyon tanuló szakaszban vagyok,komoly kritikát nem tudok megfogalmazni,mert mint említettem számomra nagyon egyben vannak azok a vízalatti kertek amit építesz vagy éppen gondozol.Minden elismerésem érte.Figyelni fogom továbbra is a képeket,és ha látok valami zavaró részletet vagy számomra érdekes dolgot akor írok kérdezősködök minden képen.


2014. január 18., szombat 14:28
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
T.Tamás30 írta:
Tessék csak szépen posztolni a képet :ostor:
Azért mert nem tudok többet hozzátenni szakmailag az akváriumod fejlődéséhez -mert annyira egyben van szerintem-,attól még mindig csodálattal nézem a képeket amik megosztásra kerülnek a böszmédről.Illetva közhellyé válna az sok hu de szép meg wow tartalmú bejegyzések.
Jah és nem utolsó sorban azért is tessék tolni a képeket,mert számomra inspirálóak is,és ki tudja lehet tudok a következő berendezésnél hasznosítani belőle részeket.
Úgy hogy ezek után is kíváncsian várom majd a képeket,még akkor is ha csendben maradok utána ;)

Tudod Tomi ezekbe az akikba iszonyú munka van pláne ebbe a két méteres hosszával, most nem panaszkodni akarok de nektek csinálom nem magamnak mert ha magamnak csiálnám évente max egyszer átépiteném, remélem érthető voltam


2014. január 18., szombat 14:12
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 15., csütörtök 12:31
Hozzászólások: 1981
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Tessék csak szépen posztolni a képet :ostor:
Azért mert nem tudok többet hozzátenni szakmailag az akváriumod fejlődéséhez -mert annyira egyben van szerintem-,attól még mindig csodálattal nézem a képeket amik megosztásra kerülnek a böszmédről.Illetva közhellyé válna az sok hu de szép meg wow tartalmú bejegyzések.
Jah és nem utolsó sorban azért is tessék tolni a képeket,mert számomra inspirálóak is,és ki tudja lehet tudok a következő berendezésnél hasznosítani belőle részeket.
Úgy hogy ezek után is kíváncsian várom majd a képeket,még akkor is ha csendben maradok utána ;)


2014. január 18., szombat 14:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
dz1 írta:
papó írta:
Csúcs :shock: :shock:

Szerintem is :ezkesz:

Arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy Béla milyen ragasztóval ragasztottad oda a fákat :?: És a fenék üveghez vagy valami máshoz ragasztottad azokat a vastag fákat :?: :hogyis?:
:pápá:

nincs oda ragasztva csak le van sújozva hogy te nem látod, a másik hogy hónapokig ázott már ázik a többi is amit a következőhöz fogok felhasználni nem árt ha előre ki gondoljuk a következő kontruksiót és annak az anyagait előre felkészitjük és nem az elismerésre vágyom,söt arra hogy valaki meg mondja a véleményét a munkámról hogy mit rontottam el több szem többet lát


2014. január 18., szombat 14:01
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 9:55
Hozzászólások: 207
Molnár Béla írta:
papó írta:
Csúcs :shock: :shock:

Köszi papó de úgy látom, hogy csak neked jön be úgy hogy csak neked fogok küldeni képet ennyi 8-)

Szerintem is rettentően szép lett. De gondolom, hogy az ilyen profi akvakertészek nem pont egy kezdő elismerésére vágynak, mint amilyen én vagyok. :( Ennek ellenére tényleg őszintén gratulálok az eddigi csodaszép alkotásaidhoz és sok sikert kívánok a leendőekhez is!


2014. január 18., szombat 13:55
Profil

Csatlakozott: 2013. február 1., péntek 18:42
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
papó írta:
Csúcs :shock: :shock:

Szerintem is :ezkesz:

Arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy Béla milyen ragasztóval ragasztottad oda a fákat :?: És a fenék üveghez vagy valami máshoz ragasztottad azokat a vastag fákat :?: :hogyis?:
:pápá:


2014. január 18., szombat 13:45
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Molnár Béla írta:
papó írta:
Csúcs :shock: :shock:

Köszi papó de úgy látom, hogy csak neked jön be úgy hogy csak neked fogok küldeni képet ennyi 8-)


Bejön ez mindenkinek.
Senki sem panaszkodott eddig.
(szerintem)
Vagy igen? ;)

_________________
K.Tamás


2014. január 18., szombat 13:30
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 415 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 42  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron