Pontos idő: 2024. október 1., kedd 12:31



Hozzászólás a témához  [ 72 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 Alone on the river bank 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2010. december 18., szombat 20:18
Hozzászólások: 422
A fa sem igazi , de a kövek is olyan egy kupacban vannak.
A jobboldali nagy követ lehet kivenném.


2013. január 28., hétfő 22:34
Profil

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:09
Hozzászólások: 219
Nem valami jó az egy nagy nagy gyökérzet.


2013. január 28., hétfő 15:12
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!


Tegnap estére sikerült befaragni a fát. Szórakoztam vele egy darabig míg megtaláltam a legjobb pozíciót ez után meg azzal szórakoztam megy darabig hogy meg is álljon úgy ahogy én gondoltam.Fa két ágára weeping moha került, próbáltam nem vastagon rakni hogy nehogy berothadjon az alja, időm úgy is van míg a páfrány félék megnőnek.A fák találkozásához raktam 2 tő Anubias nanát is hogy eltakarja a csonkokat meg a találkozást.Ami még várat magára az pár tő kicsi anubias amit nem tudom hogy hova rakjam, ez szerintem majd idővel kiderül. CO2 egyenlőre még mindig nincs mivel még nem jött meg a bútorom és oda van betervezve a CO2 kivezetés.

Egy kép hogy mégis hogy néz ki az akva így a fával.Véleményeket várok hogy szerintetek milyen :)

Kép

ui.: Bocsi a piszkos üvegért, meg szűrőért nem foglalkoztam velük a kép előtt :?

_________________
Sólyom Gábor


2013. január 28., hétfő 15:02
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Vizi nyuszik?
Inkább Kis vizi disznók, tuncsi orral. ;)

_________________
K.Tamás


2013. január 24., csütörtök 20:53
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. június 29., péntek 10:16
Hozzászólások: 4276
Tartózkodási hely: Püspökladány
:shock:
SZÉPEK!

_________________
Kép


2013. január 24., csütörtök 20:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!


Ha már Tylokról volt szó akkor mai etetésnél csináltam róluk egy képsorozatot:


Etetés van!!!Nekem is oda kell érnem
Kép

Megjöttem :
Kép

Finom a kajád:
Kép

Kajáért mindent:
Kép



Mint ahogy a képeken látszik nem egy nagy jószágokról van szó, a két kisebbik kb másfél centi a nagyobbik meg 2,5 centi körül van.

_________________
Sólyom Gábor


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daníí 2013. január 24., csütörtök 20:36-kor.

képek beillesztése :)



2013. január 24., csütörtök 20:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
myk74 írta:
DeKol írta:
Sikerült nagyjából őket rászoktatni egy zöldségekből álló tápra így remélem egy picit visszafogják a növényrágcsálást.Ami csak beköltözésük után jelentkezett utána már nem volt rágcsált levelek.

Milyen táp?Elárulod?Nekem most nagyon zabálnak a tylok,pedig kapnak zöldséget rendesen!


Szívesen elmondanám neked hogy melyik ez a táp amit szeretnek, de Decktöl kaptam és alapból garniknak szoktam adni :)

Tapatalk 2-vel küldve az én U20i-ről

_________________
Sólyom Gábor


2013. január 24., csütörtök 11:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
DeKol írta:
Sikerült nagyjából őket rászoktatni egy zöldségekből álló tápra így remélem egy picit visszafogják a növényrágcsálást.Ami csak beköltözésük után jelentkezett utána már nem volt rágcsált levelek.

Milyen táp? Elárulod? Nekem most nagyon zabálnak a tylok, pedig kapnak zöldséget rendesen!

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2013. január 24., csütörtök 11:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Egyenlőre visszacseréltem a régi lámpára a világítást mert a ledes lámpa nem hozta azt amit szerettem volna tőle (majd kap egy kis tuningot). A növények mára valamennyire kiegyenesedtek. Még tegnap este visszakerült a 3 kedvenc csiguszom.3db Sulaweisi vizinyúlról van szó, egyenlőre még csak növendékek de már most eléggé látszik a vicces orruk :lol: . Sikerült nagyjából őket rászoktatni egy zöldségekből álló tápra így remélem egy picit visszafogják a növényrágcsálást.Ami csak beköltözésük után jelentkezett utána már nem volt rágcsált levelek.Azért kellet már ilyen hamar visszaköltözniük mert feltettem őket a nevelő/tároló akváriumba található 100+ guppytól és zebra dániótól.Ami számomra meglepetés volt hogy reggelre a csiguszok az előtéri homokba ilyen "autópályákat" húztak :lol: . Délután bepakoltam még pár kicsi követ az akvába hogy egy picit természetesebb legyen az elválasztás.Ha sikerül elfűrészelni a fát akkor valószínűleg kerül még be majd kő is a fa alá, de még így nem tudom hogy hova kell majd raknom. Majd még valami vöröses növényt akarok szerezni hogy megtörje a nagy zöld uralmat.



Tegnapi képnél valamennyivel jobbra sikerült képem:
Kép

_________________
Sólyom Gábor


2013. január 23., szerda 22:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
papó írta:
Jó , hogy elkezdted .Azért megmutathatnád milyen lesz fával , még ha nem is teszed most bele :shock: :roll:



Én is szívesen beletenném már most akár, de mivel nem találtam itthon egy fűrészt se így eléggé nehéz lenne beraknom, így addig amíg nem szerzek valahonnan egy fűrészt, csak elképzelni tudom benne a fát :cry:

_________________
Sólyom Gábor


2013. január 22., kedd 22:29
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 72 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: