Pontos idő: 2024. szeptember 8., vasárnap 1:29



Hozzászólás a témához  [ 413 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 42  Következő
 A 2014 es év akváriuma versennyel kapcsolatos kérdések 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2015. március 9., hétfő 14:47
Hozzászólások: 137
Sziasztok !
Először is gratulálok minden résztvevőnek !
Itt is meg szeretném köszönni a sok-sok szavazatot az akváriumra,nem gondoltam volna hogy egy ilyen erős mezőnyben 40-150 literig első tudok lenni.Ez igen nagy megtiszteltetés számomra és a jövőre nézve is elég inspiráló.
Papóéknak nagy köszönet a szervezésért és a lebonyolításért és természetesen jövőre is szeretnék indulni.
Azt hiszem nekünk akvarisztika bármely ágával hobbizóknak nagyon jók az ilyen és ehhez hasonló versenyek mert megmutathatjuk egymásnak és a "kívülállóknak" mivel is foglalkozunk mit is ápolgatunk otthon.
Még egyszer gratula mindenkinek az elért eredményhez :pápá:


2015. március 9., hétfő 15:30
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
tibicuk írta:
A sorszám minden név előtt ott van.


Jogos.
Nem is figyeltem.

_________________
K.Tamás


2015. március 9., hétfő 14:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 2., péntek 16:26
Hozzászólások: 571
A sorszám minden név előtt ott van.

_________________
KépKép


2015. március 9., hétfő 13:26
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Jó lenne ha minden kategóriában az első 5 helyezett akváriumát is látnánk.
Vagy legalább az akváriumok sorszámát.

Gratula mindenkinek!

_________________
K.Tamás


2015. március 9., hétfő 11:01
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 26., hétfő 19:03
Hozzászólások: 692
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Gratulálok minden indulónak, és természetesen a dobogósoknak! Érdekesen alakult egy-két kategóriában a végeredmény, legalábbis néhol én mást vártam befutónak, de éppen ettől jó ez a verseny, hogy rádöbbent, mennyire szubjektív az akváriumok megítélése. Köszönet a szervezésért a Tropicalfish csapatának, és nekik is gratula a színvonalas verseny lebonyolításáért!


2015. március 9., hétfő 9:09
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Molroth írta:
Gratulálok minden indulónak, a díjazottaknak pedig plusz egy vállveregetés is jár! :)

Személyes sikernek könyvelem el, hogy megint nem lettem utolsó. :P Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy ilyen eredmény nem hat negatív módon a legendás lelkesedésemre, hiába készültem a lesújtó eredményre, hiszen csak azért jelentkeztem, hogy szavazhassak. :)

Beni írta:
Papó ezek a pontok hogy jöttek ki? 150 volt az adható maximum, de alig van, aki ennél kevesebbet kapott.
Simán összeadtatok mindent?!?! Hol az átlag? Ez azt jelenti, hogy ha egy akváriumra 3 db 140 pontos szavazat jött, egy másikra meg 4 db 120-as, akkor a második a jobb?!?!?!?!?!?!?!? Vagy egy bennhagyott szűrő miatt 10-en is véleményezik az akváriumot, de mindegyik csak 80 pontot ad, akkor torony magasan az az első?!?! :? :shock: :o :(


Beni, szerintem ez úgy működik, hogy nem a pontszámok döntenek első sorban, hanem, hogy hány szavazatot kapott az adott akvárium. A pontszámok arra kellenek, hogy ha pl van x darab akvárium, ami ugyanannyi szavazatot kapott, akkor ezek között is lehessen rangsort felállítani. Igazából azt lenne jó látni, hogy az akváriumokra hány szavazat érkezett. ez esetleg megoldható, Papó?

Az egészet nyilvánosságra hozhatom természetesen . de csak este , mert az otthoni gépen van ...
Adtatok pontokat én pedig összeadtam, ennyi :)

Miért ? MI mást kellett volna tennem ?


Részemről csak kíváncsiság, semmi több! :)
Szerk: Ja, látom, most már minden név mellett ott vannak a pontok! Akkor igazából lényegtelen! :)
Akkor már csak a kommentek/kritikák hiányoznak. :)

Köszi szépen TF csapat a verseny lebonyolítását! Remélem lesz jövőre is! :)

_________________
Kép


2015. március 9., hétfő 9:01
Profil

Csatlakozott: 2014. február 3., hétfő 11:12
Hozzászólások: 18
Igen és adott egy kis plusz lökést is. Tényleg nem gondoltam hogy ilyen jó helyen végzek. Nagy öröm ez számomra :)


2015. március 9., hétfő 8:53
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
pimpa83 írta:
Gratulálok a dobogósoknak,és persze a többieknek is. És köszönöm mindenkinek aki az én akvámra szavazott. Igazán jól esett, nem gondoltam hogy az ötödik leszek.További szép napot!


Remélem jól érezted magad :)

_________________
Kép


2015. március 9., hétfő 8:47
Profil

Csatlakozott: 2014. február 3., hétfő 11:12
Hozzászólások: 18
Gratulálok a dobogósoknak,és persze a többieknek is. És köszönöm mindenkinek aki az én akvámra szavazott. Igazán jól esett, nem gondoltam hogy az ötödik leszek.További szép napot!


2015. március 9., hétfő 8:44
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Molroth írta:
Gratulálok minden indulónak, a díjazottaknak pedig plusz egy vállveregetés is jár! :)

Személyes sikernek könyvelem el, hogy megint nem lettem utolsó. :P Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy ilyen eredmény nem hat negatív módon a legendás lelkesedésemre, hiába készültem a lesújtó eredményre, hiszen csak azért jelentkeztem, hogy szavazhassak. :)

Beni írta:
Papó ezek a pontok hogy jöttek ki? 150 volt az adható maximum, de alig van, aki ennél kevesebbet kapott.
Simán összeadtatok mindent?!?! Hol az átlag? Ez azt jelenti, hogy ha egy akváriumra 3 db 140 pontos szavazat jött, egy másikra meg 4 db 120-as, akkor a második a jobb?!?!?!?!?!?!?!? Vagy egy bennhagyott szűrő miatt 10-en is véleményezik az akváriumot, de mindegyik csak 80 pontot ad, akkor torony magasan az az első?!?! :? :shock: :o :(


Beni, szerintem ez úgy működik, hogy nem a pontszámok döntenek első sorban, hanem, hogy hány szavazatot kapott az adott akvárium. A pontszámok arra kellenek, hogy ha pl van x darab akvárium, ami ugyanannyi szavazatot kapott, akkor ezek között is lehessen rangsort felállítani. Igazából azt lenne jó látni, hogy az akváriumokra hány szavazat érkezett. ez esetleg megoldható, Papó?

Az egészet nyilvánosságra hozhatom természetesen . de csak este , mert az otthoni gépen van ...
Adtatok pontokat én pedig összeadtam, ennyi :)

Miért ? MI mást kellett volna tennem ?

_________________
Kép


2015. március 9., hétfő 8:38
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 413 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 42  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: