Pontos idő: 2024. szeptember 20., péntek 8:22



Hozzászólás a témához  [ 413 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 42  Következő
 A 2014 es év akváriuma versennyel kapcsolatos kérdések 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Olvastam én is a hszt.
Szegény embereke nem igazán a való világban él az tuti.
Mindenhol minden versenyen a közönség dönt.
És ez a legtisztább dolog ha nincs befolyásolva a szavazás...?
Lásd X-Factor főleg a Rising Star stb...
Dézéván-dézéván ennye-bennye...
;)

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2015. január 12., hétfő 19:56
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Felhívták a figyelmemet erre a bejegyzésre az akvakertész fórumon :

" Sziasztok!

Ha megengeditek pár szösszenetet írnék erről a versenyről:

Kár, hogy ezen a versenyen nincs egy hiteles szakmai zsűri, aki a pályázatokat elbírálná, így „példa nélküli díjazásban” azok az akvaristák közül fognak valakik részesülni, akik a verseny szervezőjéhez közel állnak, mert azok ismerik egymást és ezért valószínűleg egymásra fognak szavazni, és még azok is, akik több akváriummal neveznek különböző neveken. És akire legtöbben szavaznak, annak van csak esélye nyerni. Elég, ha csak a résztvevők fele egy ugyanazon akváriumra adja le voksát, és elég, ha ez az 50% szavazó az adható pontszám csupán csak felét adja le egy adott nevezésre, annak az akvárium tulajdonosának jó esélye van még az első helyezésre is. Szerintem ez így nagyon nincs rendjén, mert a verseny nem arról szól, amiről szólnia kellene, hanem valami egészen másról, így ezt a versenyt (ha ezt lehet annak nevezni) az idén én biztosan kihagyom."

Nos az Úriembert próbáltam telefonon elérni , de nem volt kíváncsi rám ...
Akkor viszont itt vagyok kénytelen elmagyarázni a versenyünk lényegét az ő megjegyzésére reagálva :

"példa nélküli díjazásban” azok az akvaristák közül fognak valakik részesülni, akik a verseny szervezőjéhez közel állnak, mert azok ismerik egymást és ezért valószínűleg egymásra fognak szavazni, és még azok is, akik több akváriummal neveznek különböző neveken "
Mivel én és a Tropicalfish csapata nem vesz részt a versenyen , így teljesen érdektelen , hogy milyen ismeretségben vagyok a nevezőkkel .
Igen előfordulhat , hogy akik ismerik egymást azok egymásra fognak szavazni ,de az elmúlt verseny nem igazolta ezt , tehát ez rosszindulatot feltételez ..
Minden kategóriában indulhat minden versenyző akár több akváriummal is , valóban. Az elmúlt versenyen egyetlen versenyző akadt aki önmagára adta a voksát !


" És akire legtöbben szavaznak, annak van csak esélye nyerni. Elég, ha csak a résztvevők fele egy ugyanazon akváriumra adja le voksát, és elég, ha ez az 50% szavazó az adható pontszám csupán csak felét adja le egy adott nevezésre, annak az akvárium tulajdonosának jó esélye van még az első helyezésre is. "

Igen .. akire legtöbben szavaznak az fog nyerni .. ez a lényege a versenynek .. . melyik versenyen nem így van ??
Igen akire sokan szavaznak az nyerni fog !


"Kár, hogy ezen a versenyen nincs egy hiteles szakmai zsűri, aki a pályázatokat elbírálná, "

A hiteles szakmaiságot a versenyzők képviselik .
Ha az ő véleményüket degradáljuk akkor bárki lenne a zsűri azt is degradálhatnánk / mint egyébként sokat bíráljuk a versenyek bíráit :) más megmérettetéseken /
Nagyon bízom benne , hogy részvételetekkel csattanós választ kap a kétkedő
.

_________________
Kép


2015. január 12., hétfő 19:32
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Trevisinho írta:
A nevezésről visszaigazolást kapunk, hogy sikeres volt-e?


Igen természetesen .
Ezúttal kérek is mindenkit , ha nem kapott visszaigazolást , akkor jelezze felém .

_________________
Kép


2015. január 12., hétfő 18:22
Profil

Csatlakozott: 2014. február 6., csütörtök 20:49
Hozzászólások: 7
A nevezésről visszaigazolást kapunk, hogy sikeres volt-e?


2015. január 12., hétfő 18:18
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Szépen érkeznek a nevezések .
Hajrá .

_________________
Kép


2015. január 11., vasárnap 17:11
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
SzalkaiRobi írta:
A vegyes halasban én is elindítom a kócerájt :) Csak kéne egy normális fotót csinálni valahogy :P
Jól értem ,hogy 1db fotót lehet küldeni ?


Igen . Egy fotó szükséges.

_________________
Kép


2015. január 11., vasárnap 15:41
Profil

Csatlakozott: 2015. január 2., péntek 14:49
Hozzászólások: 36
A vegyes halasban én is elindítom a kócerájt :) Csak kéne egy normális fotót csinálni valahogy :P
Jól értem ,hogy 1db fotót lehet küldeni ?


2015. január 11., vasárnap 14:05
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Trevisinho írta:
Akkor meg inkább vegyesben, mert annyira profik mostanában a növényesek, hogy ott viszont nem igazán lenne versenyképest. Eleve vegyesnek indult, csak megtetszett a növényezés. Köszi a válaszokat!

Sikeres versenyzést !

_________________
Kép


2015. január 10., szombat 22:15
Profil

Csatlakozott: 2014. február 6., csütörtök 20:49
Hozzászólások: 7
Akkor meg inkább vegyesben, mert annyira profik mostanában a növényesek, hogy ott viszont nem igazán lenne versenyképest. Eleve vegyesnek indult, csak megtetszett a növényezés. Köszi a válaszokat!


2015. január 10., szombat 22:01
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Trevisinho írta:
Mármint vegyes halasra gondolsz, hogy ott ütős egy biotóp?
Egyébként akkor már leírom. Neon, serpalazac, panda páncélosharcsa, törpe szívóharcsa, ramirezi. Ez mind Dél-Amerika. De mellette az akváriumban mindenféle növények sűrűn vannak. Na ezt akkor a vegyes katagóriába?


Ezt Neked kell eldöntened .. Mert egy növényesben is lehet egy jó kis csapat hal . Lásd tavalyi győztes akvárium . Mindkét kategóriában megállta volna a helyét.

_________________
Kép


2015. január 10., szombat 21:59
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 413 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 42  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron