Pontos idő: 2024. szeptember 19., csütörtök 23:06



Hozzászólás a témához  [ 413 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42  Következő
 A 2014 es év akváriuma versennyel kapcsolatos kérdések 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Molroth írta:
papó írta:
Az ellenőrző e-mail cím :

cerkalali@gmail.com

Ide csak a szavazatokat küldjétek ellenőrzés céljából .
Tóth Lajos fogja /jack / ellenőrizni a szavazatokat .


A szöveges értékeléseket és a szavazatokat a kato.attila@tropicalfish.hu ra várjuk úgy mint a nevezéseket .


Akkor, csak hogy tiszta legyen nekem is. :D
Összesen 5 db akváriumra lehet szavazni, ez kategóriánként egyet jelent, vagy szabadon választható?
Egy emailben kell elküldeni az öt szavazatot?
Mától már lehet küldeni, vagy a kiírás szerinti február 15-ét meg kell várni?


Hajrá mindenki!


Tehát 5 akváriumra lehet szavazni , szabadon választható az akvárium .

Minden akváriumot három szempont szerint kell elbírálni .
Úgy mint :
Az egész akváriumra alkotott benyomás, összkép: adható pontszám maximum : 100 pont

Kreativitás, eredetiség : adható pontszám maximum : 25pont

A halak, és a berendezés harmóniája összhangja : adható pontszám maximum : 25 pont
Ha magadra adod a szavazatodat az a szavazat elvész .
Mindkét helyre el kel küldeni a szavazatokat , de ha lehet -ez csak kérés - a szöveges értékelésedet csak a kato.attila@tropicalfish.hu

e-mail címre .



Köszönöm! :)

_________________
Kép


2015. február 11., szerda 9:51
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Molroth írta:
papó írta:
Az ellenőrző e-mail cím :

cerkalali@gmail.com

Ide csak a szavazatokat küldjétek ellenőrzés céljából .
Tóth Lajos fogja /jack / ellenőrizni a szavazatokat .


A szöveges értékeléseket és a szavazatokat a kato.attila@tropicalfish.hu ra várjuk úgy mint a nevezéseket .


Akkor, csak hogy tiszta legyen nekem is. :D
Összesen 5 db akváriumra lehet szavazni, ez kategóriánként egyet jelent, vagy szabadon választható?
Egy emailben kell elküldeni az öt szavazatot?
Mától már lehet küldeni, vagy a kiírás szerinti február 15-ét meg kell várni?


Hajrá mindenki!


Tehát 5 akváriumra lehet szavazni , szabadon választható az akvárium .

Minden akváriumot három szempont szerint kell elbírálni .
Úgy mint :
Az egész akváriumra alkotott benyomás, összkép: adható pontszám maximum : 100 pont

Kreativitás, eredetiség : adható pontszám maximum : 25pont

A halak, és a berendezés harmóniája összhangja : adható pontszám maximum : 25 pont
Ha magadra adod a szavazatodat az a szavazat elvész .
Mindkét helyre el kel küldeni a szavazatokat , de ha lehet -ez csak kérés - a szöveges értékelésedet csak a kato.attila@tropicalfish.hu

e-mail címre .

_________________
Kép


2015. február 11., szerda 9:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Az ellenőrző e-mail cím :

cerkalali@gmail.com

Ide csak a szavazatokat küldjétek ellenőrzés céljából .
Tóth Lajos fogja /jack / ellenőrizni a szavazatokat .


A szöveges értékeléseket és a szavazatokat a kato.attila@tropicalfish.hu ra várjuk úgy mint a nevezéseket .


Akkor, csak hogy tiszta legyen nekem is. :D
Összesen 5 db akváriumra lehet szavazni, ez kategóriánként egyet jelent, vagy szabadon választható?
Egy emailben kell elküldeni az öt szavazatot?
Mától már lehet küldeni, vagy a kiírás szerinti február 15-ét meg kell várni?


Hajrá mindenki!

_________________
Kép


2015. február 11., szerda 9:29
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Az ellenőrző e-mail cím :

cerkalali@gmail.com

Ide csak a szavazatokat küldjétek ellenőrzés céljából .
Tóth Lajos fogja /jack / ellenőrizni a szavazatokat .


A szöveges értékeléseket és a szavazatokat a kato.attila@tropicalfish.hu ra várjuk úgy mint a nevezéseket .

_________________
Kép


2015. február 11., szerda 9:00
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Gratulálok mindenkinek aki benevezett a 2014 akváriuma versenyre. Nézegetem a képeket és nagyon sok szép akvárium van. Nem irigylem a zsűrit!

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2015. február 11., szerda 0:06
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Pupu írta:
Papó, egy olyan kérdésem lenne, ha én 2 kategóriában indultam, akkor most nekem 10 szavazatot kell leadni vagy ugyanúgy 5-öt? :D

Adhattad volna a nevezésedet más nevén és most nem tennél fel ilyen kérdéseket .
Igen 10 szavazatod van ...
Aki magára szavaz az a szavazat elvész , érvénytelen lesz ....
Reggelre meg lesz az e mail cím , csak nem érem el a Jack nevű páciensünket és nem tudom a mail címet .

_________________
Kép


2015. február 10., kedd 23:14
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 24., péntek 17:54
Hozzászólások: 222
Papó, egy olyan kérdésem lenne, ha én 2 kategóriában indultam, akkor most nekem 10 szavazatot kell leadni vagy ugyanúgy 5-öt? :D


2015. február 10., kedd 22:32
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Beni írta:
papó írta:
Beni írta:
Én biztosan a 40-150 literes kategóriában fogok szavazni, mert abban nem indultam, a halas-sügéres vonalhoz meg nem tudok érdemlegesen hozzászólni. Nehéz lesz kiválasztanom, hogy melyikekre szavazzak majd...

No és ha a Te kategóriádban tetszik valami ? .)

A "saját kategóriámban" nem szeretném senkinek sem "lehúzni" az akváriumát túlzott szigorral, vagy a saját helyezésemet "rontani" a magas adott pontokkal, így nem érezném sem magammal, sem a többiekkel szemben korrektnek, ha ott szavaznék. Hiú ábrándjaim nincsenek, be tudom rangsorolni a saját akváriumomat, de akkor sem szeretném befolyásolni ott az eredményemet. A 40-150 literes kategóriában is bőőőven le tudok adni 5 értékelést, hiszen mint mondtam, akár mindet végigpontoznám.
Apropó, csak pontozni lehet, vagy pár mondatos szöveges értékelés is mehet, hogy esetleg miért kapott jó/rossz pontot az adott akvárium? Több helyen láttam ilyen-olyan algát, bent felejtett technikát, félkész növényzetet, oldalról/ferdén készített fotót, vagy éppen fantasztikusan eltalált növényzetet, tökéletesen terelt halakat, stb... Ezek pontszámból kikövetkezhetetlenek...

Természetesen ha szövegesen is értékelsz azt később meg tudjuk jelentetni az adott akváriumok alatt.

Ez egy nagyon jó ötlet Ha van kedvetek akkor érdemes pár mondatban véleményt alkotni és szépen lassan feltöltögetem ..

_________________
Kép


2015. február 10., kedd 22:12
Profil

Csatlakozott: 2014. december 28., vasárnap 21:57
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Tatabánya
papó írta:
Beni írta:
Én biztosan a 40-150 literes kategóriában fogok szavazni, mert abban nem indultam, a halas-sügéres vonalhoz meg nem tudok érdemlegesen hozzászólni. Nehéz lesz kiválasztanom, hogy melyikekre szavazzak majd...

No és ha a Te kategóriádban tetszik valami ? .)

A "saját kategóriámban" nem szeretném senkinek sem "lehúzni" az akváriumát túlzott szigorral, vagy a saját helyezésemet "rontani" a magas adott pontokkal, így nem érezném sem magammal, sem a többiekkel szemben korrektnek, ha ott szavaznék. Hiú ábrándjaim nincsenek, be tudom rangsorolni a saját akváriumomat, de akkor sem szeretném befolyásolni ott az eredményemet. A 40-150 literes kategóriában is bőőőven le tudok adni 5 értékelést, hiszen mint mondtam, akár mindet végigpontoznám.
Apropó, csak pontozni lehet, vagy pár mondatos szöveges értékelés is mehet, hogy esetleg miért kapott jó/rossz pontot az adott akvárium? Több helyen láttam ilyen-olyan algát, bent felejtett technikát, félkész növényzetet, oldalról/ferdén készített fotót, vagy éppen fantasztikusan eltalált növényzetet, tökéletesen terelt halakat, stb... Ezek pontszámból kikövetkezhetetlenek...


2015. február 10., kedd 21:56
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16092
Beni írta:
Én biztosan a 40-150 literes kategóriában fogok szavazni, mert abban nem indultam, a halas-sügéres vonalhoz meg nem tudok érdemlegesen hozzászólni. Nehéz lesz kiválasztanom, hogy melyikekre szavazzak majd...

No és ha a Te kategóriádban tetszik valami ? .)

_________________
Kép


2015. február 10., kedd 19:41
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 413 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron